Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A szoptatás tényleg ennyire...

A szoptatás tényleg ennyire kiszámíthatatlan?

Figyelt kérdés
Volt nálam szoptatási tanácsadó mert gondok vannak a szoptatással. Viszont mondta, hogy gondoljam át mit szeretnék. Folytatom a cumisüvegből etetést ami kiszámítható vagy elkezdem a szoptatást ami totál kiszámíthatatlan. Tehát lehet, hogy 10 perc múlva újra enni kér a baba. Tényleg soha nem áll be ehy viszonylagos rendszer? Állandóan készenlétben kell állni? De így hogy lehet megoldani pl a főzést?
2021. máj. 12. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De előbb utóbb be fog állni. De nem 1-2 nap.
2021. máj. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak az eleje olyan, pár hét után beállít magának a baba egy ritmust.
2021. máj. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Azért ezt is mondhatta volna. :)
2021. máj. 12. 12:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
És hány hét után? Ugyanis az én fiam 3hónapos, de még mindig kiszámíthatatlan. :/
2021. máj. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1 vagyok. Olyan 3 hós kora után kicsivel ritkult és rövidült a szopizás. Akkor már jobban érdekelte a világ. 4 hósan már elég jó kis rendszer alakult ki. De sztem igény szerint a tápszernél se alakul hamarabb
2021. máj. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

Ha ISZSZ szoptatsz, akkor tényleg kiszámíthatatlan lesz, mert a baba minden próblémáját a cicivel próbálja majd orvosolni (hasfájás, unalom, diszkomfort).

Ha ahhoz van hozzászoktatva, hogy a cici evésre van, nem megnyugvásra, akkor hamar beáll egy rendszer.

Persze a cici lehet megnyugtatás anélkül is, hogy bekapná. Lehet mellre fektetni, ott hallj a szívverést és érzi a tej illatát :)

2021. máj. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 óránként kérte. Nagyon kiszámítható volt. 2 évig szoptattam.
2021. máj. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!