Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A ferjem ramerolteti a szoptat...

A ferjem ramerolteti a szoptatast, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kicsi 1 honapos, a doki szerint sem hizott eleget, adott egy kis idot meg, de tapszer kell szerintd ugyis. Megmondom oszinten mar a korhazban utaltam az egeszet, nagyon fajt a tejbelovelles, a noverek bunkok voltak, benaztam, ok nem segitettek, hiaba uvoltott a lanyom, nem tudtam mellre rakni rendesen, sebes lett a bimbom es majdnem mellgyulladast kaptam, mert egy rohadt mellszivot sem voltak kepesek kolcsonadni. Szornyu. Aztan itthon sem megy a dolog, most meg a doki is megerositett, hogy nincs eleg tapanyag neki. A ferjem meg csak a magaet fujja, ne adjam fel, mert az o 5 gyermekes kolleganoje ezt meg ezt mondta, tanacsolta, az anyatej aranyat er stb. Hat ja, de nekem veszettul faj, sirhatnekom van, nem tudok ezzel azonosulni es a kislanyom is csak szenved a mellemen. Tej az van benne, de keves es elegem van, hog, orankent sir a babam. Ja es a legszebb, hogy a ferjem a fejemhez vagta, hogy nem vagyok eleg kitarto, szaporitsam fel a tejem, mert a tapszer draga (kulfoldon elunk). Tele a hocipom, en mar jovoheten tapszert, cumisuvegeket akarok venni, miert nem lehet ezt megerteni?
2021. máj. 12. 17:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%
Hú gyerekek, mekkora veszekedés lesz ezalatt a kérdés alatt 😂
2021. máj. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
87%

Feliratod a tápszert, megveszed és azt adod a gyereknek.

A férjednek meg megmondod, ha annyira jól tudja, hogy kell szopotatni egy babát, akkor csinálja ö maga.

2021. máj. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%
Szoptassa ő, ha annyira kitanulta a kolléganőtől, hogy hogyan kell.
2021. máj. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
89%
A férjed egy fsz. Téged kéne néznie nem az 5 gyerkes kolléganőre hallgatni. Állítsd le és csinálj mindent úgy ahogy Te gondolod jónak
2021. máj. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem elég a kicsinek az anyatej, mindenképpen pótolni kell, ezt megérthetné a férjed. Avval csak a gyereknek tesz rosszat, ha ennyire erőlteti a szoptatást. Amúgy nem kell lemondani róla, mellette nyugodtan kaphat tápszert. A lányommal nekem is nagyon kevés tejem volt annyira, hogy nagyon sokat fogyott. De az én párom és a védőnő is erőltette a szoptatást. Mire belátták, hogy kell neki pluszban a tápszer. Ezt az orvos erősítette meg. Amúgy miért sajnálja a pénzt a gyerektől? Inkább haljon éhen? Én ezt nem értem, később is etetni kell, ami pénzbe kerül. A gyermekvállalás ilyen.
2021. máj. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
86%

A mentális egészséged az fontosabb mint az anyatej! Az anyatej egy szuper dolog de nem minden áron. Külföldön élek és nem rokkanunk mi se bele a tápszer vásárlásba.


Mi Mamiát használunk, ami szinte szóról szóra ugyanaz mint az aptamil, csak az aptamil 11 font, a mamia meg 6.80, kint olyat választasz amilyet akarsz kb. Menj el a legközelebbi boltba és vegyél.

2021. máj. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
92%
A szoptatás alapvetően jobb, mint a tápszer. DE! egy kiborult szoptatós anyánál meg a tápszer jobb. Ez igazából csak a te dolgod, szóval a férjednek támogatnia kellene abban, amit te szeretnél.
2021. máj. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
79%
Eleve ki vagy már borulva, a másik, hogy a gyereknek nem elég tápláló és kevés a tejed. Nonszensz a férjed, nálam is ez volt az első babámnál, szegénykém már éhezett, ne hallgass senkire, holnap vegyél tápszert, a baba is megnyugszik és te is. Nekem 3 hónapos korukban, mindkét gyereknél el is ment a tejem, a fejemre is állhattam volna, akkor sem lett volna.
2021. máj. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
72%
Én azt tartom furcsának, hogy amiket itt leírtál azt nem neki mondtad el.Nalunk is volt ebből feszültség.Nem volt elég tejem, pótolni kellett a párom meg mert tedd mellre stb..stb.Megbeszeltuk, megértette.A gyerekunk2 éves korában hagytam el a szoptatás.
2021. máj. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
86%
Az én mellem, az én tejem. Ennyi lenne a válaszom rá és ha nem akarom, abbahagyom. A tápszer is étel és felnőttek rajta milliók. Az anyasággal sok más is együtt jár, pl. felnőni és felelősséget vállalni a tetteinkért. Ez is egy ilyen. Döntesz és kiállsz mellette. Hej, de sok ilyen lesz még!
2021. máj. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!