Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt lehet reflux...

Szoptatás alatt lehet reflux diétát csinálni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom ,mi az a reflux diéta, de szoptatás alatt semmilyen diéta nem ajánlott. Engem is zavar a túlsúly, de most csak annyit teszek, hogy nem eszek édességeket. Kitartás.

2010. aug. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem túlsúlyos vagyok, hanem a gyomrom fáj, nem zár a gyomorszáj rendesen, és gyógyszert nem szedhetek rá a szoptatás alatt.
2010. aug. 31. 14:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasonló gondom volt és egy kis odafigyeléssel orvosolható a dolog, de semmiképp nem szabad diétázni. Biztos tudod nagyjából mitől fáj a hasad, azokat ne egyél. Vagy ha más nem megy én vettem be quamatelt, az segített, nem lett baja a gyereknek.
2010. aug. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én refluxos vagyok,sajna ez nem úgy van, hogy néhány ételtől fáj a GYOMOR, hanem állandóan fáj, ég a nyelőcső stb.Én gyógyszert szedtem terhesség alatt és szoptatás alatt most.( már 5 éve írta gasztr.ent. dr
2010. aug. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a problémám, refluxos vagyok ,nyelőcső felmaródással, nekem viszont semmit nem javasolt a doki se szoptatás, se még a terhesség alatt. 6 hónapos a kisfiam, rettenetesen szenvedek, de ételekkel kell megtanulni ezt kezelni, amig nem lehet gyógyszert szedni. Én esténként rágcsálok egy kis háztartási kekszet, nem iszok szénsavasat, igy is nagyon rossz, de valamilyen szinten kordában tartható.
2010. szept. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!