Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tényleg igaz az hogy ha nem...

Tényleg igaz az hogy ha nem szoptatnak a nők megmarad a nők szép feszes mellé? Ugyanolyan nagy marad vagy vissza ugrik az előző méretre?

Figyelt kérdés

2021. jún. 7. 06:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Nem feltétlenül. Ez genetika. Barátnőm nem tudott szoptatni, a melle kisebb lett és meglöttyedt, pedig szedett collagent is. Nővérem 18 hónapig szoptatott, olyan a melle most is mint aki megcsináltatta, pedig nem.
2021. jún. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%

Egyrészt hosszú távon biztosan nem. A korral a mellben található mirigyek mindnenképp visszahúzódnak, és lógni fog.


Másrészt úgy hallottam, hogy a terhesség a ludas, nem a szoptatás. Lehet, hogy ezt rosszul tudom, de szerintem lehet benne valami.

2021. jún. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lutri az egész
2021. jún. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
En csupan 5 hobapig szoptattam, szedtem a kollagent megis megereszkedett a szep kerek, feszes mellem 30 evesen :( Plasztikan gondolkodom, mert elegge zavar. Melltartoban szepen mutat, de nelkule lelomboz. Sajnos anyum ilyen genetikaju...
2021. jún. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Férjem unokahugával egyidőben szültünk. 2évesek a fiúk.

Unokahug egy percet nem szoptatott, elapasztotta a tejet mert szerinte undorító dolog.

Én 1 évig szoptattam.


Neki lógnak, összementek a mellei, pedig most 20éves, fiatal.

Nekem pont az ellenkezője. 2méretet nőttek, feszesek, szépek. Én 28 vagyok.

2021. jún. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Már a terhesség után megereszkedtek, inkább az a ludas. Állítólag a szoptatás befejezése után lassan visszatelnek, várom. :D

Szomszédom nem szoptatott mégis minden baja van a mellével, azt mondja, aszott tejeszacskók lettek annak ellenére, hogy nem tudott szoptatni.

Unokatestvérem még csak nem is szült, kicsit fiatalabb is, mégis hármunk közül az ő melle van a legrosszabb állapotban.

Egy 50-es rokonom meg úgy néz ki mellben mint egy 20 éves, pedig van 3 gyereke.

2021. jún. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tök lutri. Nekem eleve elég nagy melleim voltak már terhesség előtt, de már a terhesség félidejére alaposan megnőttek, pedig tej még sehol. Már most lógnak kissé, hiába a hiperszuper cicifixek
2021. jún. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is terhesség alatt ereszkedtek meg. A 2. terhesség alatt leginkább. Sajnos rendes melltartót nem birtam hordani mert úgy éreztem megfulladok, igy kenyelmes sportmelltartót hordtam. Nem tudom hogy a megfelelő tartás hiánya miatt ereszkedhettek meg, vagy egyébként is igy történt volna.
2021. jún. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igaz. Nekem foleg a bal mellbol szoptak, mert abbol tobb jott mint a jobbol. Az eredmeny az lett hogy a jobb mellem szep maradt,a balbol lement a mirigyallomany es tele lett csisztaval. Ha ujra kezdenem akkor ugy csinalnam, hogy beallitanam szigoruan a mellem kisebb mennyisegre kevesebb szoptatassal es kiegeszitenem tapszerrel es csak 4 honapig szoptatnek, felirnam a mellvaltogatasokat is.
2021. jún. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#9, ebben is lehet valami. A feleségem bal melle volt a "kapósabb" portéka mindkét lurkónál.

Valahogy az a bimbije jobban funkcionált, ezért abban több tej is termelődött. Azóta az kicsit lógósabb, mint a jobb. Nem vészes különbség, de látható. Előtte teljesen egyformák voltak.

2021. jún. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!