Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek? 5 napos babam van...

Mit tegyek? 5 napos babam van es a civin 1 orat szopik kozbe alszik bele. A mellem feszes es ha megnyomom jon tej. Megis csak ugy lakik jol ha potolom tappal. Nem ertem :- (

Figyelt kérdés
2017. máj. 20. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fejni nem szoktál? Mert akkor miért nem azt kapja a táp helyett (vagy előtt)?
2017. máj. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mindenképp fejd le a maradék tejet. Hűtőben 24 órát eláll. Nem kell tápszerrel pótolnod, ha tudsz elég tejet fejni.

Lehet kicsit lusta a baba, mert ugye mellből jobban megkell dolgozni a tejért, mint a cumisüvegből. Nálunk is ez volt, de aztán erősödött, és ment neki egy idő után rendesen a szopi.

2017. máj. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mèg a korhàzba vagyok ès itt kèrdeztem de mind adjak a tapot :-(
2017. máj. 20. 21:25
 4/11 Katalin02 ***** válasza:
25%
Ha cicizik a elején hígabba a tejed tehát nincs túl sok zsírtartalma olyan mintha inna ha kb a felét már kiszívta ami kemény meló egy picinek na onnastól enne mert magasabb a zsírtartalma. Gondolom bealszik mert nehéz szívni és mindíg csak az elejét eszi tehát csak iszik. Vagy ugyanazt a cicid add vissza ha felkel hogy egyen is és teljesen kiürítse a melled vagy ha lusti lefejed és azt adod neki ha felkel.
2017. máj. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hogy hogy bent vagytok még? Mondd meg ne adjanak tápot...
2017. máj. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csaszarral szultem es egy hetet bent tartnak. Azt nemtudom.van egy hosszu ujju body rajta es egy nadrag es be van takarva hogy megfazik-e?
2017. máj. 20. 21:34
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy fazik.

Es ha azt mondod ne adjanak tapszert , nem adnak. Nem a nover meg az orvos parancsol, a te gyereked!

Szoptasd, egesz nap, hogy beinduljon rendesen a tej.


Hihetetlen mennyire elmaradott az orszag, en cdaszar utan 18 oraval mar otthon voltam.

2017. máj. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Veled van, vagy három óránként hozzák? Valószínűleg akkor kapod meg a picit, mikor nem éhes. Otthon akkor teszed mellre, mikor éber, éhes, és minden rendben lesz.

Addig fejd le a tejed, hogy ne apadjon. Kérd meg a nővéreket, hogy azt adját neki oda, ne a tápot.

Kitartás, holnapután otthon alszotok, és nem ugat bele senki.

2017. máj. 21. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én császárral szültem, négy nap után engedtek haza. Hozzánk hajnal 4-kor hozták utána elvitték őket vizitre, mi reggeliztünk majd visszahozták és egész nap velem vvolt.
2017. máj. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És cukross teát adtak nekik..
2017. máj. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!