Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Más is érzett már ilyet...

Más is érzett már ilyet szoptatás alatt? Nagyon megrémültem, szinte fáj.

Figyelt kérdés
Pár napja érzem, hogy nyilal a mellem, nem tudom, hogy ez normális-e, szinte fáj. Érezte más is? 5 hete szoptatok.
2010. aug. 26. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt ilyen nekem is! Egy időben,néhányszor,majd teljesen megszünt. Nem tudom miért volt,de 14 hónapja szoptatok :)
2010. aug. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia...volt áám...nyugi ne aggódj ez 'azt mondják normális és sok szoptató anyukánál előfordul..nekem 2 hétig tartott ez a szúró,nyilaló fájdalom majd egyik pill.-ról a másikra elmúlt...jó babázást..kitartás
2010. aug. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem a tejbelövellési reflexre gondolsz??? az van akkor is ha már szoptatási idő eljött és van ha pont elkezdi szopizni a cicidet. megindul a tej. vagy pl. nekem volt olyan hogy fürödtem, hallottam hogy sír a baba, gyorsan mentem és már útközben nyílallt és utána jött a tejem.

vagy ha nem voltam otthon, éreztem a tejbelövellést és mentem haza mert tudtam hogy szptatni kell. nekem ilyenkor "fájt". Ne aggódj, ez teljesen normális.


2 kisfiú anyuja :)

2010. aug. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tejleadó reflex!
2010. aug. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vok:

szerintem nem a tejleadó reflexre gondolt a kérdező,mert csak pár napja érzi,viszont 5 hete szoptat,szóval már az elejétől fogva kellett volna éreznie.

A tejleadó olyan zsibbadás,feszülés,szinte görcsbe áll a mell,majd nekem csöpögött a tej. De volt olyan,hogy szopi közben mintha tü szúrt volna meg,belül a mellemben. Ez nem a tejleadó. Majd a kérdező leirja,hogy pontosan milyen érzés neki!

2010. aug. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
úgy van ahogy az utolsó írta,tűszúrás szerű
2010. aug. 26. 10:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen, az én kisebbik fiam 2,5 hetes. SZerintem normális...
2010. aug. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!