Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor jöhet meg legkésőbb...

Mikor jöhet meg legkésőbb szoptatas alatt a menstruáció?

Figyelt kérdés
2021. aug. 24. 23:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem szülés után, 15 hónapja szoptatok, de meg semmi.
2021. aug. 24. 23:22
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Legkésőbb? Szoptatás abbahagyása utàn 4-6 héttel.

Nekem 100% szoptatás mellett megjött, 5 hónapos volt a baba.

2021. aug. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a baba 18 honapos korában jött meg. Tényleg lehet bármi amíg szoptatsz. Ha abbahagyod és fél évre rá nem jön meg, akkor kell menni nogyogyaszhoz. Addig teljesen normális ha nem jön meg.
2021. aug. 25. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
barátnőmnek szoptatás közben a baba 3honapos korában jött meg
2021. aug. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A legutolso szoptatast (teljes elvalasztast koveto) 6 honapon belul. Altalaban viszont megkon akkor, ha rendszeresen kimarad 6 ora a szopik kozott. Elso gyerekem 23 honapos volt, mikor ez bekovetkezett, es rogton rendszeres lett. A masodik 16 honapos koraban egyszer megjott, azota nem (ez 4 honapja volt). Most ujra gyakrabban szopizik, ugyhogy valoszinuleg ezert van igy.


Van, akinek igeny szerinti, gyakori szopi mellett is megjon szules utan 6 hettel, es van, akinek csak a teljes elvalasztast kovetoen. Anno utanaolvastam az egyik hosszan szoptatos csoportban, es nem egyedi eset, hogy 2-3 evig nem jott meg tobbeknek.

2021. aug. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!