Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor jöhet meg legkésőbb?...

Mikor jöhet meg legkésőbb? Nyaralni megyunk 25-en es felek h esetleg pont fürdés közbe jön meg 2. -szorra Május 26. -a körül volt az első es ugye meg nem állt be szóval lehet hogy a nyaralás utan jön meg de felek hogy közbe

Figyelt kérdés

Mit csinaljak?

Ha nyaralás közbe jön meg akkor max nem fürdök de ha nem erős a vérzés akkor szabad vízbe lehet fürdeni?(Tampont nem szeretnék használni) 13/L



2017. jún. 21. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
*sry de erdekel
2017. jún. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zengő07 válasza:
hát ha megjön és fürdeni szeretnél minden képpen kell tampon, anélkül bele ne menj a vízbe!!!! ha még elősször jött meg akkor könnyen lehet hogy ebben a hónapban meg sem fog jönni, ha esetleg megjönne és fürdeni szeretnél akkor tampon mindenképpen de rizikós mert könnyebben elkaphatsz valami fertőzést..de már én is csináltam ilyet hogy élővízbe mentem tamponnal mikor megvolt...nem túl kényelmes de kibírható éppenséggel. vigyázz magadra és kellemes nyaralást! :)
2017. jún. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akár fél év is lehet ket menstruáció előtt az első évben. Szóval ha még nem állt be, valószínűleg nem a nyaralás alatt jön meg. Ha mégis, akkor két lehetőség van:

1. Nem fürdesz

2. Tamponnal fürdesz

20N

2017. jún. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. jún. 21. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!