Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hany ml anyatejet erdemes...

Hany ml anyatejet erdemes lefagyasztani?

Figyelt kérdés
Egyenlore sok van, es a baboca neha jol lakik csak az egyik mellem mennyisegevel, ilyenkor a masikbol muszaj kinyomnom mert nagyon feszul... altalaban 130-100 mlket szoktam lefagyasztani, van boven ilyen specko "zacskom" hozza. Varjak masnapig, es fagyasszak le nagyobb mennyiseget, vagy jobb igy esetleg ha kesobb elokell vennem? Elso babas anyuka vagyok, azert vagyok tanacstalan:)
2021. aug. 27. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Kesőbb fel akarod hasznàlni? Èn sosem fagyasztottam, inkàbb eladnàm a helyedben.
2021. aug. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, fel szeretnem. Itt felenk csak adomanyozni lehet, es nemtudom lenne e ertelme 100 mlkkel beszaladgalni a vedonohoz.. :/ ha esetleg elapadna a tejem ido elott akkot mindenkepp felhasznalnam, ha nem akkor fozelekbe stb..
2021. aug. 27. 18:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!