Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális érzés ez?

Normális érzés ez?

Figyelt kérdés
Lassan két hete született meg az első babám. Boldog vagyok tényleg. Viszont van egy fura, rossz érzésem. Néha a sírás kerülget csak úgy a semmiből. Fiam jó baba 1-2x kell hozzá kelni éjszaka, hajnalban és úgy vettem észre nem is hasfájós. Hiányzik a férjem h velünk legyen ő is egész nap. Persze tudom h dolgoznia kell. De annyira jó volt azaz egy hét mikor szülés után haza jöttünk és itt volt velünk. Normális h így érzek? El fog múlni és könnyebb lesz majd? Ez ugye nem a szülés utáni depresszió?
2021. szept. 8. 13:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért a szoptatás kategóriába tette pedig nem oda akartam..
2021. szept. 8. 13:48
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, normális. Eleve tombolnak még a hormonok, idő kell hogy megszokd, hogy megváltozott minden, ráadásul most már egyedül kell megoldanod a nappalokat. Hidd el, belerázódsz, a hormonjaid is rendeződnek és sokkal jobb lesz.
2021. szept. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hormonok. Emellé jön a teljesen más életmód. A férjednek nem sok minden változott, elmegy dolgozni, neked kb minden, és még fel sem epültél, plusz hormonvihar. Nekem a harmadik hónap végére lett úgy igazán jó, addig csak szoktam az egészet, és néha nagyon el voltam veszve és irigyeltem a férjem, hogy pl neki van énideje, nekem meg muszáj folyton szoptatni.
2021. szept. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jól van akkor, bíztam benne h ez normális. Igen néha én is kicsit irigykedem ferjemre. Bár neki se egyszerű mert éber alvó és ő is felébred ha a kicsi is de persze utána vissza alszik. A munkája miatt meg átlag hajnali 3-4 körül kel. De van h korábban. És lehet h ezért is érzem magam így mert tudom h férjem se tudja ki aludni magát ilyenkor ha felkel. Lehet hülye kérdés csak most úgy kétségbe vagyok esve..😃 később majd ugye tudunk majd kisgyerek mellett társasági életet élni? Mert most úgy érzem h a gyerek lefoglalja minden időmet, h kb nincs még fix szoptatási idő mert akkor eszik mikor látom rajta h úgy sír.
2021. szept. 8. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!