Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 8,5 hónapos állandó fejéstől...

8,5 hónapos állandó fejéstől lehet fogyni?

Figyelt kérdés
8,5 hónapos a kisfiam.Mióta megszületett 2-3 óránként csak fejnem kell,mert érzem,hogy tele van a mellem.Este 22:00 körül fejek utoljára s reggel 7:30 körül.Így az éjszaka kimarad.Napközbe viszont egésznap,ami nem egyszerű 4 gyerek mellett.Néha már nagyon ki vagyok.Közbe anyatej leadó is lettem s kb:20 litert visznek el havonta.Viszont rettenetesen elkezdtem fogyni.Szülés óta lement rólam kb:10 kg.Még vékonyabb vagyok,mint terhesség előtt.Létezik,hogy ettől?
2010. aug. 31. 08:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem szerintem ki van merülve a szervezeted.


Ha tudsz szedjél multivitamint és egyél rendesen a gyerekekkel.

2010. aug. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát már néha én is azt érzem,hogy kimerítő ez a fejés.

Milyen multivitamint ajánlassz,amit lehet szedni?

2010. aug. 31. 08:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Elevit vagy Gravida. Mindkettő jó.
2010. aug. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezeket -első.-
2010. aug. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezt a kettőt még próbáltam terhesség elején,de attól fájt az oldalam és abbahagytam.Esetleg mást tudtok ajánlani?
2010. aug. 31. 09:16
 6/10 anonim ***** válasza:
A körzeti doki v. gyógyszerész ajánl.
2010. aug. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. aug. 31. 09:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Nutrilite Naponta vitamin, vagy a Double X -t. A 4 gyerek és a kimerültség lehet a fogyás oka. Kitartás! :)
2010. aug. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért fejsz ennyit?
2010. aug. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Vilcsianyuja ***** válasza:
négy gyerek mellett még ennyit fejegetni is... csoda, hogy a gyerekeket van időd ellátni, fogadjunk, enni már nincs időd! én egy mellett is utálom a fejegetést, már csak napi egyszer fejek, igaz, azt a kis keveset én is leadom. Ha nem az anyatejpénzre gyúrsz, hagyd a fenébe a fejést. Persze nem azonnal, hanem mindig hagyj egy kis tejet a melledben, ne szívasd le üresre. És próbáld meg az időközöket is kitolni. És egyél rendesen :) Könnyű boldogulást kívánok a négy csemetével! :)
2010. aug. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!