Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 10 hetes babám sikoltozik és...

10 hetes babám sikoltozik és tövig tolja a kezét a szájába, a cicit kiköpi. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Olyan mintha fájdalmai lennének, kap infacolt evés előtt, de se puki, se büfi nem hallatszik. (Korábban kitolta a pukikat)

Néha cici helyett is inkább az öklét tolná, ha véletlenül elkapja a mellbimbót, nagy sikÍtások mellett 3-5 MP után kiköpi és idegből tolja be a kézfejét.

6-8 peluscsere van egy nap, ebből 1 vagy 2 kaki. Van amikor elfogadja a cicit, dőnként el is alszik a cicin, napi 15 órát alszik 24 óra alatt.

A cumit kiköpi, a tornát elviseli, közben tövig rágja az öklét.

Fogzana? A nyála folyik mint a Niagara.

2 hét múlva lesz csak 3 hónapos, még Nurofent sem kaphat.

tapaszalatok, ötletek érdekelnének mi lehet a baj és hogyan segítsek.

Köszönöm.



2021. szept. 24. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:
30%

[link]


Szopisztrájk esetleg?

2021. szept. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Az én kislányomnak is 2,5-3 hónaposan indult a fogzás mizéria. Ugyanez volt, sírva tolta ki a szájából a cumisüveget és a cicit is, mikor írtam a házidokinak mitévő legyek, annyit írt: türelem. Pffff....jó nagy segítség, de igaza lett. A fogzást könnyítő géleket (Anaftin Baby, Dentinox, Dologél) esetleg kipróbálhatjátok, hátha beválik valamelyik. Kitartás!!
2021. szept. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogzik. 😊
2021. szept. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez fogzás.
2021. szept. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Fogzás lehet,de ha mentek oltatni nézesd meg a fülét is,nálunk annyi tünet volt,hogy kiköpte a cicit ( fájt a vákuum miatt a füle).

Panadol babyt lehet 1 hónapos kortól ha jól emlékszem ( ha nagyon szenvedne szegény).

2021. szept. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Most felmerült bennem a reflux és a tejfehérje allergia is. 😅

Refluxra még ma szerzek valamit, ami ha segít, egyértelmű és gyors lesz.

Egyébként a baba sokat tüsszög, csuklik, torok hangon mormol evés közben, szóval ez is lehet. Emellett elhagyom a sajtokat, tejtermékeket stb.

Ha semmi változás a hétvége folyamán, megyek tovább a válaszaitok alapján 😊

Köszönöm mégegyszer.

2021. szept. 24. 14:23
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, megkérdezhetem, mire gondoltál a reflux kezelésével kapcsolatban?

(2. voltam)

2021. szept. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem kell továbbmenni, fogzik a gyerek.
2021. szept. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megemeltem a matracát és ajánlottak egy tápszer sűrítőt, abból is 5 ml-t evés előtt.
2021. szept. 24. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!