Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mivel tudnám növelni a tejem...

Mivel tudnám növelni a tejem mennyiségét? 10 hetes babám nem akar szopizni

Figyelt kérdés
Mivel tudnám növelni a tej mennyiségét, és mivel tudnám visszaszoktatni a cicimre a kisfiamat? A tápszert teljesen elhagyni. 10 hetes babám nem akar szopizni, sajnos tápszert kell adnom neki napi 2x3x mert kékre üvölti a fejét a cicimtől.7 hetes koráig semmi gond nem volt, igény szerint szopizott volt, hogy napi 12x-14x is. Mostmár csak éjjel cicizik, ha felkel, de már 2 napja átalussza az éjszakát, úgyhogy egyre rosszabb a helyzet. Cumizavart sejtek. Szerintem kevesebb is lett a tejem, amiért nem kap elég ingert a mellem. Ezért is sírhat, mert nem jön annyi tej, amennyit szeretne enni. Nem is nagyon hallom nyelni, ha meg igen max 10-15 másodpercig aztán ennyi. Kezdi a hisztit. Már nem is csöpög mint régebben, és melltartóbetétet sem kell használnom. Sajnos. Iszom a szopis teát.
2019. jún. 21. 19:15
 1/4 A kérdező kommentje:
*szeretném a tápszert teljesen elhagyni.
2019. jún. 21. 19:17
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen keress egy szoptatási tanácsadót. Azért nem kell neki a cici, mert abból meg kell dolgozni a tejért. A cumiból meg jön.
2019. jún. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szoptatási tanácsadó! Tényleg! Pontosan így jártam mint te. Ha időben felkerestem volna tanácsadót, akkor nem apadt volna el teljesen a tejem 12 hetes korára.. :(

Ő sem biztos, hogy tud segíteni. Mert van, hogy nincs tovább a legnagyobb igyekezet ellenére sem. De ha valaki tud, akkor egy szoptatási tanácsadó biztosan.

2019. jún. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagyon remélem, hogy tud segíteni! Mindenképp felhívok egyet!
2019. jún. 21. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!