Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » S. O. s segitenétek? Kérlek!

S. O. s segitenétek? Kérlek!

Figyelt kérdés
6 hetes babám anyatejes ritkán kap tápszert milmumill ha start-ot. 3 vagy 4 naponta van széklete olyankor viszont nagyon durván derékig összefossa magát. bocsánat az alpári kifejezésért. normális ez? a ritka kakilástol van ez vagy a tápszertöl netán az anyatejtöl:?
2010. aug. 31. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális,megnyugodhatsz.Lesz majd olyan is,hogy a nyaka is kakis lesz. :-)))
2010. aug. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem ne aggódj,mi 5,5 hósak vagyunk,egy nap egyszer már kap főzit,vagy gyümit,többi mind anyatej és nekünk is csak kétnaponta van kaki,de akkor a hasától a derekáig,ruhacsere tetőtől talpig!Állítólag azért mert az anyatej teljesen megemészthető.Lehet ha nem kapna pótlást még ritkábban lenne kaki.Ha nincs szokatlan színe,vagy állaga,vagy nem kínozza hasfájás,akkor semmi gond.Azt mondják az okosok anyatejesnél az is normális ha hetente egyszer van.Remélem tudtam picit segíteni!Jó babázást!
2010. aug. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk míg szopizott napi 5-6 kaka volt, és mindig a háta közepéig olyan lett! Annyira híg hogy nem marad a pelusban hátul kifolyik. Nem eszik szilárdat, ne várdd hogy hurkát fog kakilni:) nálunk olyan 8 hónaposan lett hurka a kaki, de az is szétnyomódik mert rajta ül, de az már legalább nem folyt ki:)
2010. aug. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
huu köszi mindenkinek kicsit megnyugodtam. nektek is jo babázást!
2010. aug. 31. 21:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan is volt, hogy a feje búbja is kakis lett. És naná, hogy nem otthon. :-) (Csak anyatejes baba.)
2010. szept. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én babám is dettó ugyanez, csak 11 hetes.:)
2010. szept. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xStefix ***** válasza:
Enyém egyszer peluscsere közben keresztül repítette a szobáját, ami légvonalban 3 méter. A mai napig nem értem, hogy a másodperc tört része alatt hogyan voltam képes elugrani előle. Ha nem lett volna nyitva az ajtó, szerintem azon csattant volna. De még jó, hogy csak 2 nappal később raktuk le az új szőnyegét... :D
2010. szept. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!