Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Vasárnap lesz 2hetes a kislány...

Vasárnap lesz 2hetes a kislányom, szopizunk rendesen, van tejem is, viszont az étvágyam jelentősen csökkent. Nagyon megvagyok ijedve, nehogy ez miatt ne legyen tejem. Mit tehetnék, ha nem kivánom az ételt?

Figyelt kérdés
2008. dec. 11. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
én ugyan így vagyok vele! tegnap volt a kicsim 2 hetes. elég lenne napi háromszori étkezés, de tudom ez kevés. így mindenki csak tömni akar. bár én úgy gondolom, van mit elégetnie most szülés után a szervezetemnek!!
2008. dec. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! A szülés (császár) után pár hétig nekem sem volt étvágyam, de aztán a 4. hét után viszajött, mostmár sokszor le kell állítanom magam, hogy ne egyek annyit. Szerintem neked is vissza fog térni az étvágyad ahogy regenerálódik a szervezeted. Addig esetleg próbálj meg többször kisebb adagokat enni. Nekem a védőnő ezt javasolta.
2008. dec. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!