Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kislányom 8 hónapos lesz....

Kislányom 8 hónapos lesz. Mostanában nem akarja elfogadni a cicit! Kevés lehet a tejem?

Figyelt kérdés

Max éjjel kéri,de akkor sem mindig.Esetleg kora hajnalban.Eddig cicizett délután és vacsi után is,de már nem akarja.Max szív belőle 3-4x és abbahagyja.De ha utána vízzel megkínálom,azt elfogadja...

Lehet,hogy már nincs olyan mennyiség,amit könnyen ki tudna szívni?Mert mostanában szerintem a tejleadó refim sem indul be..


2011. nov. 18. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy elválasztotta magát.

Nem kell egyből arra gondolni, hogy nincs tejed..

Próbálj szopás után fejni belőle és akkor meglátod, hogy melyik változat az 'irányadó'.


Ha elválasztotta magát, akkor meg szokj hozzá a gondolathoz és tedd túl magad rajta. Tudom, hogy nem lesz egyszerű, de jobb, mintha 18 éves koráig szoptatnád.. már bocs.

2011. nov. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen,én is gondoltam erre is.Próbáltam fejni nem szopi után,hanem helyette,amikor nem kérte,és hát nagy keservesen 30 ml jött le...szóval ezért is gondoltam erre.

De a dr nő meg nyaggat,hogy neki még kell a tej,és ha nem cicizik,adjak neki tápszert!

2011. nov. 18. 09:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én törpim még naponta úgy 3x szopik (éjszaka nem adok neki), de összesen olyan 100-150 ml-t eszik (mármint a 3 szopásból összesen). Ez elég kevés, de én már nem fogok tápszert adni, olyan szívesen eszik minden félét, ráadásul mostmár jöhet a túró, joghurt, sajt is, szerintem ha egy kicsit is még szopik, én nem adnék tápot. (nem azért mert tápszer ellenes vagyok, az én lányom is kapott pótlást 2 hónapos korától 6 hónaposig, hanem mert feleslegesnek tartom)
2011. nov. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, azt nem írtam, hogy az én lányom is 8 hónapos lesz.
2011. nov. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!