Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Rettenetesen fáj a bal oldali...

Rettenetesen fáj a bal oldali csípőm, minden egyes lépésnél, mintha kést szúrnának bele, de főleg alvásból felkelve elindulni a legnehezebb.Gyulladásra gyanakszom. Nem vagyok kényes, de ez tényleg fáj. A szülés ehhez képest semmi nem volt?

Figyelt kérdés

Szülés után vagyok 10 nappal. Ilyenkor gondolom gyógyszert nem írnak fel, teljesen anyatejes baba anyukája vagyok.


Pihenni sem tudok, mert van egy 2 éves kisfiam is. Sajnos a járás is sámtítva megy.


Milyen orvoshoz kell ezzel fordulni egyáltalán? Már ha érdemes. Vegyek a gyógyszertárban krémet inkább?


27 éves leszek (pont szombaton :D ), szóval nem időskori problémáról van szó.


2021. okt. 17. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszem reunatologushoz kell elmenned.


Ha van ra lehetőséged, magán orvoshoz menj, mert az állami most valami horror varolistas.


Egyébként anyukamnak volt baja a forgójával, ő Condrosulf kúrát kapott 3 hónapot, az segített. En is szedtem a terdemre, ujjaszulettem.


Anyósom hasonló problémákkal küzd, ő milgamma n-nel próbálkozik.

Ok 50 plusszosak, és lehet neked más a gyökere a dolognak, de gondoltam amit tudok, megosztom.


Gyógyulj meg mielőbb!

2021. okt. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Reumatológus. Bocsánat, elírtam:)
2021. okt. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, szülés után pár nappal jött ki, idegbecsípődés. Egy hétig a szoptatós fotelben aludtam, mert nem tudtam felkelni az ágyból sem, meg menni sem tudtam normálisan. Nekem semmit nem adtak rá a szoptatás miatt, és gyógytornász is azt mondta, hogy 6 hétig tornáztatni/masszírozni sem szabad. Így én “kihordtam lábon”, kb 2,5 hét után lett olyan szinten jobb, hogy pl. le mertem vinni a babát egyedül a lépcsőn. Aztán szépen lassan teljesen elmúlt a fájdalom hetek alatt. De ez komolyan jobban megviselt, mint maga a szülés, minden nap bőgtem, hogy nem tudom ellátni a gyerekem normálisan…
2021. okt. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Teljesen ugyanezt érzem. Neked mennyi idő alatt múlt el teljesen? Azóta nem jött elő újra?


Minden nap várom, hogy jobb legyen, már attól félek örökre bicegni fogok.

2021. okt. 22. 13:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Most 2 hónapos a babám, még nem múlt el teljesen… viszont már nem gátol a fájdalom semmiben, csak érzem, hogy nem a régi a derekam… egyik ismerősöm ugyanezzel a problémával gyógytornára jár, lehet én is megpróbálom idővel.
2021. okt. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jobbulást és jó babázást!
2021. okt. 25. 05:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!