Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek ha csak cicivel a...

Mit tegyek ha csak cicivel a szájában alszik a baba?

Figyelt kérdés
14 hetes baba két napja kezdte el, hogy addig "alszik" ameddig a cici bent van a szájában. Eddig is cicin aludt el esténként, de most még mosdóba se lehet kimenni, egyből észreveszi, és reklamál. A nappali altatvásoknál is ugyan ez a helyzet. Más is járt így? Növekedési ugrás lehet, vagy alvási regresszió, átmeneti állapot vagy alvászavar? A kicsi teljesen anyatejes, de ha ez így marad, és csak én tudom etetni, az nem állapot.

2021. okt. 26. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Megvártam amíg mélyen alszik és kivettem a szájából. Még egy ideig mellette maradtam, utána tudtam csak elmenni mellőle.
2021. okt. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Ugy, mint az egyes, de nalunk 3-7 honapos kora kozott elkezdte, hogy 20-40 perceket aludt csak egyszerre, tehat mire melyen aludt volna, es elmehettem volna, fel is ebredt. Az Adamo-hintaban altatas segitett.
2021. okt. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk 6 hetesen volt ez egy pár napig, de elmúlt magától. Azért néha kicsúszott a cici a szájából és át tudtam adni az apjának, vagy néha elég volt a folyamatos bőrkontaktus (de ehhez már szoptatás előtt fel kellett kötnöm a hordozót a derekamra).
2021. okt. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
Ne altasd mellen.
2021. okt. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!