Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik krém a jobb mellbimbóra...

Melyik krém a jobb mellbimbóra: Garmastan vagy Lansinoh HPA Lanolin?

Figyelt kérdés
Kisbabám alsó két foga kibújt és pár napja megharapott. Akkor még nem éreztem olyan nagyon, de mára már egy mély seb lett rajta. A folyamatos szoptatás is csak rátesz egy lapáttal, ahogy dörzsöli afoga a sebes részt. Próbáltam máshogy adni neki, de mindenhogy iszonyatosan fáj, de nem akarom abbahagyni a szoptatást.

2021. okt. 29. 07:49
 1/10 anonim ***** válasza:
A tiszta lanolin nagyon hatékony. Nem kell, hogy Lansinoh-t vegyél belőle. Lehet venni bioboltban, patikában (ott receptre) is fillérekért.
2021. okt. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Lansinoh. A garmastannal az a baj, hogy varrt csinál, ami újra és újra leszakad.
2021. okt. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Garmastan. A lansinoh semmit se ért...
2021. okt. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mind a kettőthasználtam, mknda kettő bejött
2021. okt. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Lansinoh, a Garmastant le kell mosni mielőtt szopik a baba, na most ezt a napi 15 szoptatás előtt mindig kivitelezni kb lehetetlen.
2021. okt. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

Garmastant sem kell lemosni!

Nekem is bejött mindkettő. De a fontos, hogy legyen sokat levegőn a cici! Akkor hatásosabb. Nekem darab hiányzott belőle és pár nap alatt rendbe hozta a garmastan és levegőztetés együtt.

2021. okt. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szintén sima, gyógyszertári tiszta lanolinra voksolok
2021. okt. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, remélem valamelyik beválik és nem lesz komolyabb gond.
2021. okt. 29. 11:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Lansinoh. Szoptatási tanácsadók is ezt ajánlják, mert 100% lanolin, nem kell lemosni szoptatás előtt és a Garmastan hámosít, ami rosszabb, mert a következő szopinál lejön a var és kezdődik elölről minden
2021. okt. 31. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Most a Lansinohval kenem két napja,enyhítette a fájdalmat, de nagyjából mennyi idő lehet mire rendbe jön? Nekem szétnyílt egy helyen a fogától és mire végre összenő a nedvedző rész a következő szopival újra feltépi és súrolja a foga. Próbálom úgy igazítani, hogy kevésbé érje, de nem nagyon tudom. Mindenhogy fáj. Bimbóvédőt nem fogadja el, fintorog. Fejni meg nem tudom rendesen, mert a tej nagy része bent marad, nem nagyon jön a tejleadó reflex a géptől.
2021. okt. 31. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!