Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szülés után rögtön szoptatni...

Szülés után rögtön szoptatni szokták a babát?

Figyelt kérdés

2021. nov. 10. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Most már sok helyen mellre teszik rögtön. Még mielőtt lemérném meg megfürdetnék.
2021. nov. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Normàlis kòrhàzban ès otthonszülesnèl igen. A baba fejlődèsènek az a legjobb, ha amint kibújik, az anyja hasàra teszik. Onnan felkúszik a mellre, ès szopni kezd. Legalàbb egy òràn àt bèken kell hagyni. Öltöztetès, mèregetès varhat addig, elèg betakarni az anyja mellkasàn. Jò Apgart rànèzesre meg lehet àllapìtani, nem kell hozzà piszkàlni a babàt. A köldòkzsinòrt nem szabad elvagni, mìg kering benne a baba vère.
2021. nov. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Szülés után mellre szokták tenni , legalábbis nálam úgy volt és rögtön szopizott is
2021. nov. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is rögtön mellre tették ahogy ki bújt kb 1 órát ott is hagyták csak utána vitték el öltöztetni fürdeni
2021. nov. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Nálam is ez volt, amint kibújt, egyből a hasamra került, ott kicsit pihegett még, amíg elfehéredett teljesen a köldökzsinór meg amíg megszületett a méhlepény, aztán miután engem összefoltoztak odalent, megmutatták, hogyan kell jól mellre helyezni, és onnantól 2 órán át le sem került a cicimről. Csak utána vitték el megmérni és felöltöztetni. Fürdetni (szerencsére) a teljes kórházi tartózkodásunk alatt nem fürdették.
2021. nov. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyből mellre tettem, ahogy mellémrakták amikor kibújt.
2021. nov. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Hát, tőlem mindhármat elvitték, de így is felnőttek. :)
2021. nov. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Előszőr a mellkasomra rakták, amíg ott alul rendbe rakták a kisebb sebeket, majd oldalra fordultam és egy ápolónő segítségével cicire tettük, így pihentünk egy órát, ez volt az aranyóra 3-asban a babával és a párommal. :)
2021. nov. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első gyereket ahol szültem abban a kórházban az a szokás, hogy ahogy kibújt megfürdetik, lemérik és csak utána rakják a mellkasodra. Nem tudtam azonnal szoptatni mert 5 perc után viszik is el. Aranyóra sem volt.

A másodikat másik kórházban szültem. Egyből a mellkasomra rakták. Utána is végig a kezemben volt. Két órát voltunk együtt.

Sikerült is szoptatni rögtön.

2021. nov. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én szültem igen, ahogy kibújt, rámtették és többet is volt rajtam, mint egy órát, jött egy csecsemős nővérke, segített helyesen mellre tenni és tudott is szopizni azonnal hálistennek.
2021. nov. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!