Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért indul be ilyen nehezen...

Miért indul be ilyen nehezen a tejem?

Figyelt kérdés

Negyedik baba, az előző hármat is szoptattam. Átlagban 10-12 hónapig. A kórházban azonban sosem volt tejem. A szobatársaimnak mindig volt első perctől, az enyémek viszont mindig tápszert kaptak.

Mi lehet ennek az oka? Mit tudnék tenni, hogy beinduljon? Mindig emiatt maradunk napokkal tovább a kórházban.


2021. nov. 20. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Genetika. De elvileg ha a cicin lóg a baba, akkor az jót tesz az ügynek.
2021. nov. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Ahogy az első írja + ettél elég szénhidrátot, ittál rengeteg vizet?
2021. nov. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Cicin lóg, de közben sír mert éhes. És persze be is sárgul, mert nem jut elég táplálékhoz. Kapott tápszert (sajnos nem csakn hogy mérhető mennyiséget nem evett, de pisis pelus is csak egy volt ma), amitől viszont olyan jót alszik hogy nem kéri a cicit. :(
2021. nov. 20. 16:09
 4/9 A kérdező kommentje:
Rengeteg vizet iszok. Szénhidrát az neccesebb, mert látogató nem jöhet be, étel meg elvileg nem küldhető be. Amit a kórházban adnak, az meg említésre sem méltó.
2021. nov. 20. 16:11
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Azért nemcsak az éhség miatt sír egy baba a születése utáni napokban. Anyahiánya is lehet. A cici szociális inger is a picinek.
2021. nov. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, nyilván. De sajnos hiába mérem szopi előtt és után, a számok is azt mutatják, hogy semmit nem eszik. És ugye a pisis pelus hiánya...
2021. nov. 20. 16:41
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem azért sír a kórházban mert éhes, akkor még nem is érez éhséget. (Ja, érdekes, most tanultam én is :D) Mit is kéne megennie a kis csepp gyomrával? Ezen ne idegesítsd magad. Nem azért sárgul be mert nincs még tejed, hanem a minél gyakoribb táplálással fel lehet gyorsítani a bilirubin kiürülését.
2021. nov. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, de a pocakja korgott.

Ráadásul végig sírt amíg nme kapott tápszert. Amióta kapott, azóta alszik (kb 3 órája)

2021. nov. 20. 18:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Olvassatok már utána a témának mielőtt pontoztok...
2021. nov. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!