Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek az első hetekben...

Akinek az első hetekben valami oknál fogva pótolni kellett az anyatejet, ott mennyi idő alatt állt be a kereslet-kínálat és tudtátok elhagyni a tápszert? Ha egyáltalán ez lehetséges, mert nagyon szeretném.

Figyelt kérdés
Milyen praktikák vannak, amit tudtok ajánlani tejtermelés növelésére addig is?
2021. dec. 5. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Praktika? Szoptass, szoptass, szoptass. A sok ingernél semmi nem szaporítja jobban a tejet. Ha kell cserélgesd, szoptass óránként vagy épp 1 óráig is. A tápszert meg tedd el jó mélyen a szekrénybe. Ha van mérleg akkor azt is.
2021. dec. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó sokszor rakd mellre, es sok folyadékot igyál, valamint etkezz rendszeresen. Vannak tejszaporito teák, egy probat megérnek.
2021. dec. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Ahogy előttem is írták, minél többször rakod cicire, annál jobb. Még a szaporító fejés sem ugyan olyan, mint amikor a babádat szoptatod. Illetve figyelj oda hogy táplálóan rendszeresen étkezz, és eleget igyál. Azt is csinálhatod, ha nehezen megy az ivás, hogy amikor szoptatsz, mindig megiszol 2-3 dl vizet. Nekem így volt meg a napi folyadék bevitelem.
2021. dec. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%

Én olyan 3-4 hónapos korában hagytam el teljesen, de addig sem kapott minden nap, csak akkor, mikor már nagyon kivoltam az ordításától és úgy éreztem, hiába rakom cicire, éppen akkor neki az kevés.


De igyekeztem kerülni a tápszert, viszont nyilván éheztetni sem akartam.

2021. dec. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Soha, 4 hónap után úgy elutasította a mellet, hogy már csak a tápszer maradt..

Előtte meg hiába volt órákig mellen, addig ordított amíg nem kapott tápszert, ha próbáltam fejni csak pár ml jött, szóval nem csoda hogy éhes volt


(a 2. viszont iszsz volt, semmit nem csináltam máshogy)

2021. dec. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, elírtam, 3-4 hetes korában.
2021. dec. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!