Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vidéki településeken el lehet...

Vidéki településeken el lehet e adni? Van e rá kereslet egyáltalán az ingatlanokra?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy megyeszékhelyhez közeli településen mondjuk 30-40-50 km-re a megyeszékhelytől ?

2017. júl. 15. 11:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ,hogy mi van a közelbe ,ha pl a nagy pusztaság akkor kapkodni nem igazán fognak érte
2017. júl. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
30 km az lópikula. Autóval 15 perc.
2017. júl. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha vasút van, szép helyen van, nem lepusztult a település és nem gáz az ingatlan(vályog, vizesedő, lerohadt stb.), akkor előbb-utóbb el lehet.
2017. júl. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok mindentől függ a kereslet, de leginkább attól, hogy mennyire élhető a környék, vannak-e munkahelyek a közelben, van-e normális óvoda, iskola, bolt, milyen a tömegközlekedés, milyen az orvosi ellátás, milyen a település etnikai összetétele, földrajzi elhelyezkedéstől stb.


Egy vidéki településen eladhatod 20 milláért is a házat, és egy ugyanolyan házat eladhatsz 4 milláért is a keleti határ közelében lévő településen, ahonnan menekülnek az emberek. Kereslet-kínálat határozza meg, hogy mennyire és mennyiért eladható.

2017. júl. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Keleten vagyok Szolnok megye. Busz vonat közlekedik . Iskola általános van ovi bölcsi is.Munkahely hát nem igen. Nem fogok hazudni jelentős itt a roma kisebbség. Olvastam múltkor,hogy 40%-a a helynek roma. Ahol lakok utcában nincs 1 roma sem ! A környéken sem. A település másik végében vannak.
2017. júl. 15. 12:54
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ajánld fel az önkormányzatnak megvételre, vagy szabj meg olyan árat, hogy érdemes legyen valakinek, akit nem vet fel a pénz megvennie.

Azt azért elmondanám, hogy aki egy megyeszékhelytől fél-háromnegyed órányira nem tud dolgozni, az nem is akar!

Én 50 km-re élek Budapesttől, mindenki Pestre jár dolgozni, vagy iskolába. 40 perc az út.

2017. júl. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De Pestet ne hasonlítsuk már össze mondjuk Miskolccal,Salgótarjánnal vagy egyéb szegényebb megyeszékhelyekkel mert Pesten sok a lehetőség.
2017. júl. 15. 14:29
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam Pécstől 25 km-re olyan 40 millából épült házat, amit egyéves korában (válás miatt) 6 misiért voltak kénytelenek eladni.
2017. júl. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azta na az nagy pocséklás volt ! Kár volt felépíteni !
2017. júl. 16. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!