Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás közben a másik...

Szoptatás közben a másik cicimből is csöpög a tej. A kicsöpögő tej mennyiségéből lehet következtetni arra, hogy az aktuálisból épp mennyit szopizik ki a babám?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy buta kérdés, de egyszer csak pár csepp jön ki a másikból, máskor meg 30-40 ml is. Mindig felfogom egy kis pohárban, innen tudom.
2010. szept. 6. 08:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem arra lehet ebből következtetni, hogy mennyire van sok tejed. Szerintem nem függ össze azzal, hogy a másikból mennyit eszik a baba.
2010. szept. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet butát kérdezek,de minek fogod fel?Az enyémből is csöpöd,de erre még sosem gondoltam....Tényleg csak érdekel...
2010. szept. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért, mert még fejek mellé és így megvan a következő étkezés. Sajnálok kiönteni 30 ml anyatejet.
2010. szept. 6. 09:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindig a napszaktól függően csöpög, azaz reggel kevesebb, késő délután semmi, éjjel megint több.
2010. szept. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet következtetni, ezt az erős tejleadó reflex okozza.DE: ezt nem éri inger, a másikat meg szívja a babád, tehát jóval több jön belőle. Nekem is napszaktól függött, hogy épp mennyi folyt ki a másikból. Reggel sokkal több, nappal kevesebb (éjjel nem foglalkoztam vele, mert olyankor fekve szoptattam). Idővel kevésbé fog c
2010. szept. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, hamarabb elküldtem! Szóval: Idővel kevesebb fog csöpögni, ahogy a kereslet-kínálat beáll és a melled is hozzászokik a szoptatáshoz. Bár még akkor is néha előfordulhat.
2010. szept. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. szept. 6. 12:13
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem buta kérdés, de a válasz egyértelműen nem, ebből nem lehet következtetni.


Én is felfogtam kis pohárral és eltettem, figyelj viszont arra, hogy ez a tej nem túl zsíros, hanem cukros híg tej.

2010. szept. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hihi én is felfogom de nekem kb 50ml csurog ki fejek még hozzá és fagyasztóba teszem majd ha főzis korszak lesz akk jól jön boci tej helyett :)
2010. szept. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség felfogni. Erre való a tejgyűjtő kagyló, amit a melltartóba lehet beletenni. Így a szopi közben a másik mellből kicsöpögő tej nem a melltarrót vagy a betétet áztatja el. Aki akarja, elteszi a hűtőbe pótlásnak, aki nem, az kiönti.


Véleményem szerint az anyatejnek minden csepje kincs. Anyatejleadó vagyok, napi két litert fejek le, de egyetlen cseppet nem öntöttem még a csapba. Aki a kicsit nem becsüli...

2010. szept. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!