Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akik hossza(bba)n szoptattatok...

Akik hossza(bba)n szoptattatok, és a gyerek nem volt egy jó evő: miután "lejött a szerről" utána jobban kezdett enni?

Figyelt kérdés

Eddig nem annyira zavart, hogy a másfél évesem nem eszik jelentősebb mennyiségeket (csak ha olyan kedve van, vagy éppen pont fogára való a kaja- ez amúgy megtippelhetetlen), mert elég sokat szopizott még. De most elhatároztam, hogy vége, leválasztom, nem érzem azt, hogy már ad neki annyit a szopizás, mint eddig, és engem már kezd zavarni is, hogy mindenért jön és rángatja le a pólómat a "cici!" követelőzéssel. Amúgy kb egy éves koráig iszsz volt, utána kezdtem korlátozni a szopikat, egyrészt mert bölcsibe ment, másrészt meg mert reméltem, hogy az segít a mennyiségi evésen (egyébként segített, de azért csodát nem művelt).

Akik hasonlóan voltak, hogy a gyerek csak eszegetett mutatóba, amíg szopizott, miután leválasztottátok hogy alakult az evése? Ugye nem fog éhen halni vagy ilyesmi?


2021. dec. 21. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Nalunk is igy van. En nem vagyok hajlando ezen idegeskedni mindent eszik csak keveset. Elkonyveltem hogy ilyen es kesz. Tejitalt kap este. Eleinte azt se fogadta el de kitartoan adtam minden este csinaltam odaadtam eleinte par kortyot ivott aztan megszokta es mar tobbet iszik.
2021. dec. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk jó evő volt 2.5 éves koráig, azóta válogatós.
2021. dec. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
2,5 éves. Sose volt jó evő. Sem míg szoptattam sem azóta
2021. dec. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!