Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nincs tejem és nem szopik a baba?

Nincs tejem és nem szopik a baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok 1hetes babám nem tud szopizni,nagyon nagy a bimbom az udvarral es nem tud ugy ra kapni csak magara a bimbora viszont igy sebes es faj a cicim es amugy is nagyon keves tejem van :( Vagyis csak elotejem van nem lovelt meg be :( hogy tudok ezen valtoztatni,hogy mukodjon a szopizas?Kezi mellszivoval is csak 30ml tudok lefeni mind a 2 cicimbol csak es az nem eleg neki.
2022. jan. 28. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Szoptatási tanácsadót keress fel, aki házhoz kimegy és segít.
2022. jan. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
A hüvelykujjaddal és a mutatóujjaddal nyomd össze a bimbóudvarnál és úgy tedd a szàjàba, és ne engedd el közben a cicit, mert akkor lehet, hogy kicsúszik a szàjàból. Nem lehet probléma, hogy nagy a melled. Azért nincs tejed, mert nem éri elég inger, ha nem szopik rendesen. A kórhàzban nem segítettek...?
2022. jan. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem segitettek sajnos.
2022. jan. 28. 13:39
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
2es vagyok, ja és fekve próbàld. Nekem is nagy a mellem, és elsőre én is bénàztam, de megy az. Egy kicsit össze kell nyomni, ahogy írtam, hogy az egészet be tudja kapni, ne csak a bimbót.
2022. jan. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nincs nagy mellem de en is igy ereztem az elejen. Kb egy 2 hetet kell kibirni, aztan belejottok, en ez ido alatt felmesztelenul szaladoztam itthon, mert ugy fajtak a mellbimboim, egy polot sem viseltem el magamon. 😄 Én fejni sose birtam sokat (mondjuk csak akkor fejtem ha tejkovem volt), se kezzel, se geppel, de masfel evig szoptattam. Mennyit pisil a baba, hany pisis pelus van? Bukni szokott?
2022. jan. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Derjaderja ***** válasza:
60%
Letezik bimbókiemelő is.
2022. jan. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Szoptatási tanácsadót ajánlom én is. Mindenképp személyes találkozót kérj, most sokan nem szeretnek kimenni a covid miatt, de online, meg telefonon nem hatékony.
2022. jan. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

Védőnőt próbáltad? Lehet, hogy ért hozzá valamennyire, egy próbát megér. De persze a tanácsadó az igazi.


Ha a fejést rendszeresen csinálod, be kell induljon attól is. Én az első héten meg se kaphattam a babát, de a 3 óránkénti mellenként 15 perces gépi fejéstől nagyon jól beindult a tej. Szóval érdemes vacakolni vele. Aztán ha van tej, akkor sínen vagytok, a mellre tételt előbb-utóbb sikerül majd rendezni.

2022. jan. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!