Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Csak szerintem taszító, hogy...

Csak szerintem taszító, hogy egy lassan 3 éves gyereket szoptatja az anyja?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömről van szó akinek tavasszal lesz 3 éves a fia és mai napig bármikor bárhol megszoptatja ha a gyerek elkezdi cicii cicii és nyomkodja az anyja mellét össze vissza. Ráadásul terhes is, de nem érdekli, hogy nem ajánlott terhesség alatt szoptatni. Mi lesz ezzel a gyerekkel ha ősszel óvodába megy.. Én is szoptattam, de csak 10 hónapos koráig.

#Szoptatás, gyerek,
2022. febr. 25. 16:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
69%
Először is:semmi közöd hozzá! Másodszor hülyeség,hogy terhesség alatt nem ajánlott a szoptatás,ez csak akkor igaz,ha összehúzódásokat okoz.Harmadszor,semmi nem lesz vele,ha óviba megy, valószínűleg elhagyja majd a szopit,mert nem lesz vele napközben az anyja,ha a tesó megszületik, akkor lehet,hogy akkor hagyja abba,mert más lesz a tej íze.Nekem 20-20 hónap van a 3 gyerekem között,mindet a következő születéséig szoptattam, akkor maguktól elhagyták A legkisebb tovább cicizett,mert 2 éves korától jártam dolgozni.Addig mivel otthon voltam vele,ő is többször kérte.Nekünk jó volt így,másnak még nincs hozzá köze
2022. febr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
79%

Engem totál hidegen hagy! Ha nekik így jó, akkor csinálja.

Gondolom majd megoldja az ovit.

2022. febr. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nincs közöm hozzá míg otthon a négy fal között teszi
2022. febr. 25. 16:59
 4/28 anonim ***** válasza:
63%

Nekem 1 éves kor volt a limit. Az is otthon a 4 fal közt.

Nem vagyunk egyformák. En mindenesetre rosszulvagyok az ilyen szoptassunk az iskoláig és bárhol bármikor felfogástol.

2022. febr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
85%
Semmi baj nincs azzal, ha ez a véleményed. De mi a kérdés? Nyilván nem csak te gondolod így. Szükséged van egyetértésre?
2022. febr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
80%

Nem csak te gondolod így, mindkét álláspont előfordul. Engem abszolút nem zavar, ha bárki bárhol szoptatja a gyerekét. Úgy látom, ez egyre szélesebb körben elfogadott. Aggódni sem kell miatta, mire egyetemre megy a kisfiú, tuti elhagyja. Ahogy a pelenkát és sok más babakori dolgot is.


Az pedig tévedés, hogy terhesség alatt ellenjavallt a szoptatás.

2022. febr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
41%

Majd leszokik róla a kicsi. Nem kell mász piszkálni, mert másképp csinálja, mint te. Nálunk 2-2,5 éves korig mindenki szoptat, aki tud. Van aki 3 évesig. Egyik gyerek se halt bele. Sőt, a betegségből gyorsabban kijött mindenki, mint a testvérei. Amúgy oviban már el fogja hagyni legkésőbb.

Terhesség alatt nem tilos szoptatni. Anyukának jó, ha leszoktatja, mert utána könnyebb lesz, ha nem akkor kell, amikor a kicsi ott lesz. Bár akkor a tej íze miatt fog leszokni. Szóval ne idegesítsd magad ezen, mert nem a te életed.

2022. febr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
52%
8. Akkor sem kell. Felejtsük már ezeket az ezer éves berögződéseket. Ha a nagy elválasztja magát oké, de nem kell erőszakkal leválasztani, mert jön a tesó és az anyának is jó.
2022. febr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
45%
Nekem is hánynom kell az ilyentől
2022. febr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
44%

A legtermeszetesebb dolog a szoptatás.

Itt mindenkinek hánynia kell ettől, de az lmbtq az milyen jó ugye???

Idióták.

Nincs limit, főleg nem egy 3 éves kor alatt. Ha oviba jár, nyilván nem szopik, max este. Addig meg engedtessék már meg, hogy akinek nincs hozzá köze bekussol.

Az anya és a gyerek dolga. Ezen kívül apukának van még ehhez köze. De ha mindenkinek megfelel, szerintem neki sincs kifogása ellene.

2022. febr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!