Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Más is van aki képtelen...

Más is van aki képtelen szoptatni nyilvánosan?

Figyelt kérdés

Most voltunk először úgy el otthonról h valószínüleg kültéren meg kell etetni a babát (7 hetes).

Asztaloknál ültünk és persze felsírt a kicsi, hogy éhes.

Hát nekem nem volt merszem megszoptatni, előszedtük a cumit inkább.

Mellettünk is férfiak ültek, én nem mertem.

(Nem olyan helyen voltunk ahol el lehetne vonulni bárhova, ez ilyen helyi kirándulóhely egy tónál).


Más kérdéseket olvasva tudom h rengetegen szoptatnak mindenhol, de van olyan akit szintén kitör a frász?


2022. márc. 25. 18:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
19%
11. Igen, ha nem tudod megoldani, maradj otthon. Nem vagyunk kíváncsiak erre a műveletre és csak azért, mert valaki magának szült egy gyereket, nem tehet meg bármit. Attól nem lesz több egy nő, hogy gyereke van, a magánügye, kezelje is úgy.
2022. márc. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%
12. Looool :D Ha engem zavar a fejed otthon maradsz? Amúgy engem ha valami zavar nem nézek oda, neked meszes a nyakad, hogy nem tudod elfordítani? Mostantól sokkal bátrabban fogok nyilvánosan szoptatni, csak azért mert remélem egyszer találkozunk és bosszanthatlak vele :)
2022. márc. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Kérlek, szoptatásellenek, ne itt méltatlankodjatok!

Egy babát meg kell etetni és kész.

Nem mindenki tud fejni otthon + a legtöbb babánál cumizavart okoz a cumisüveg, így marad a szoptatás.

Az a ritka ha valaki telibe kicsapja a mellét, azért általánosságban véve elvonulnak az anyukák szoptatós helyre vagy eltakarják magukat, mintha semmi sem történne. Ha nem bámulod, észre se veszed.


Engem az se zavar ha valaki kirakja a mellét, de mondom ez a ritkább.

2022. márc. 25. 21:55
 14/17 anonim ***** válasza:

Sokan vannak, akik nem akarnak, vagy nem mernek nyilvánosan szoptatni. Előbbi az ő dolguk, utóbbin viszont érdemes dolgozni, mert nagyon praktikus tud lenni. Nekem ilyen szabású pólóim vannak:

[link]


Kis gyakorlással pár másodpercig látszik pár négyzetcenti a mellemből, utána takarja a baba.

2022. márc. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodtam h lehet itthon gyakorlok , ne élesben kelljen találomra manőverezni :D
2022. márc. 26. 10:32
 16/17 anonim ***** válasza:
95%
Én a csecsemős osztályon vesztettem el a szemérem érzetem. A szoptatós szoba tárva nyitva és azon a folyosón ahol bejelentkeznek szülni családostúl a kismamák, úgyhogy boldog boldogtalan premierplánba nézett, ahogy szoptattam. Ott elengedtem a dolgot.
2022. márc. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem kíváncsi rá, nagyon egyszerű.NE nézd b..kker 🤣 senki nem tart fegyvert a fejedhez, hogy nézd. Szerintem nekem sem fog menni olyan helyen mondjuk.
2022. ápr. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!