Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Más is van aki képtelen...

Más is van aki képtelen szoptatni nyilvánosan?

Figyelt kérdés

Most voltunk először úgy el otthonról h valószínüleg kültéren meg kell etetni a babát (7 hetes).

Asztaloknál ültünk és persze felsírt a kicsi, hogy éhes.

Hát nekem nem volt merszem megszoptatni, előszedtük a cumit inkább.

Mellettünk is férfiak ültek, én nem mertem.

(Nem olyan helyen voltunk ahol el lehetne vonulni bárhova, ez ilyen helyi kirándulóhely egy tónál).


Más kérdéseket olvasva tudom h rengetegen szoptatnak mindenhol, de van olyan akit szintén kitör a frász?


2022. márc. 25. 18:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem igazán értem a problémát. Ha nem mersz nyilvánosan szoptatni, akkor miért nincs nálad ilyen esetekre lefejt tej, vagy tapszer? Amúgy meg egy kendővel simán el lehet takarni magad és a kutya se látja, hogy a gyerek épp szopik.
2022. márc. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Vittem magammal, mert aggódtam h talán nem fog menni.

De nem is éreztem semmilyen bátorságot h valahogy kicsomagoljam a cicim, takargatva, hátha nem villantok :D

2022. márc. 25. 18:56
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
Hozzá kell szokni ahhoz, hogy az ember nyilvánosan szoptat. Úgy kell öltözni, hogy a lehető legkevesebb látszódjon a melledből szoptatás alatt, illetve vannak jó kendők, akár hordozókendő akár szoptatós kendő -amik takarnak. Szerintem nem csak "undorító" módon lehet szoptatni nyilvánosan. És sokkal idegesítőbb egy síró kisbaba, mint aki szoptatva van. Ha nem tetszik a látvány, az ember elfordul, de ha sír, akkor mit csináljak? Befogjam a fülem?
2022. márc. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem ment, soha nem tudtam rászánni magam. Mikor kirándulni mentünk, a kocsiban mindig megszoptattam mielőtt nekiindultunk volna a sétának, és úgy értünk vissza hogy ismét a kocsiban evett legközelebb.

Ha a városba mentünk, mindig volt a valami próbafülke vagy szoptató szoba ahol meg tudtam oldani.

2022. márc. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Én is szégyenlős vagyok, de szoptatós kendővel simán szoptatok bárhol. Mármint étteremben, társaságban, ha épp nem akarom kirekeszteni magam :) Senki nem lát semmit a mellemből.
2022. márc. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

Engem aztán nem érdekel, még ha ilyen tapló emberek is vannak mint a 2. De hát szegény félig ló, ha az ő anyja kanca volt, mit is várjunk tőle.


Én vettem szoptatós felsőket. Üljön otthon ilyen szép időben az aki akar én nem fogok. Ha viszont te nem tudsz, valamit ki kell találnod, mert nem teheted meg hogy nem adsz neki enni.

2022. márc. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

Nekem sem ment soha. 2 gyerekemet 1-1 évig szoptattam. A legnyilvánosabb szoptatásom a leparkolt autóban volt az ablakra textilpelust rögzítve.

Az viszont egyáltalán nem zavar, ha más szoptat nyilvánosan. Teljesen természetesnek látom és átérzem annyiban, hogy nekem nem sikerült fejnem, tápszert pedig ennyi miatt nem gondoltam adni.

2022. márc. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Természetesen a szoptatás alternatívája a cumisüveg nem a sírni hagyás :)
2022. márc. 25. 20:45
 9/17 anonim ***** válasza:
2%
A 2. elég brutálisan fejezte ki magát, de a lénye átjött és igaza van.
2022. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
10. Miben? Gondolom ha apa teszi ki az undorító szőrős gyomrát annak tapsikolsz örömödben, de egy anya nehogy már megszoptassa a gyerekét. Micsoda egy riherongy az ilyen nő. Mi a javaslatod a nyilvános szoptatás helyett? Maradjunk otthon? Szar ügy, nem fogunk :D
2022. márc. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!