Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért ijed meg a baba ha...

Miért ijed meg a baba ha gyorsabban folyik az anyatej?

Figyelt kérdés
Alvás közben nem zavarja ez a jelenség, de éber àllapotban nem hajlandó enni anyatejet. Ha jön a reflex attól megijed, hátra dobja magát és jön a nyűglődés, nem hajlandó többet enni. Ezért szinte csak akkor tudom anyatejjel megetetni ha alszik vagy álmos. 5 hónapos, de ezt már 2,5 hónapja csinàlja. Már hozzátáplálunk. Fontos lenne tudnom az okát, hátha úgy még sokáig tudom majd szoptatni…
2022. ápr. 5. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fejj le egy kicsit szoptatás előtt. Túl gyorsan jön a tej,valószínűleg nem bírja nyelni és fuldoklik.

Nem jön az orrán vissza? Az én lányomnak ott folyt ki a felesleg..

2022. ápr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Erős a tejleadóreflexed.


Vannak módszerek, hogy könnyíts a babádnak.

Azon kívül, hogy alszik valamit másképp csinálsz olyankor?

2022. ápr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Sose jött vissza az orrán, néha bukik egy picit de az is a normális keretek között. Fiú, és azt mondjàk a fiúk érzékenyebbek mint a lányok. Hát ő mindenre…

Másodiknak : Nem, olyankor nem csinálok semmit másképpen. Annyi hogy ott is le kell nyugtatni, kicsit elringatni mielőtt cicire teszem , vagy énekelni kell neki.

És mik azok a módszerek?

2022. ápr. 5. 16:49
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Olyan mintha sorosuvegbol szeretnel nyugisan inni es vki slagbol itat eros sugarral.

Nem akar fuldokolni.


Fejd le az elejet, utana mar kevesbe spriccel.

2022. ápr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a fejés téma amiatt nem ideális, mert akkor nem áll be, mindig több lesz mint kell és nem szűnik meg a probléma.


Tüneti kezelésre jó csak.


[link]

2022. ápr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Nem mondanám, hogy olyan nagyon sok tejem van már, mert voltak napok amikor szinte egyáltalán nem akart ciciről enni. Éjszakák rendben voltak. Azért nem is fejem, mert inkább azt szeretném ő kapja meg. Mivel a cumisüveg nála szóba se jöhet, csak a vizet hajlandó enni belőle így nem tudom lefejni sem hogy úgy egye meg. Ez esetleg idővel változhat szerintetek? Hogy megszokja néha jobban jön a tej néha meg egyáltalán? Köszi mindenkinek!
2022. ápr. 5. 20:07
 7/7 anonim ***** válasza:
En lefejtem az elejet es eltettem fagyasztoba. Kesobb fozelekbe is keverheted, nem muszaj most visszatolteni bele cumisuveggel. Es ez akkor nalatok szaporitasra is jo.
2022. ápr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!