Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 37. hetes terhes vagyok és...

37. hetes terhes vagyok és megjelent az előtejem. Egyszer átlátszó, máskor sűrű sárgás. Milyen szinűnek kell lennie amúgy?

Figyelt kérdés
Most vettem észre amikor ellenőriztem a melleimet hogy átlátszó vizes valami folyt belőle, aztán kicsit megnyomtam 5 p múlva, akkor már kicsit sűrűbb sárga volt. A másikkal ugyanez csak ott forditva, először jött a sűrűbb. Ezt két napja tapasztalom amióta ellenőrzöm a mellem, ma is több lyukból folyt a mellbimbómból. Magától nem szivárog csak ha picit hozzányúlok. A szine milyen alapesetben a terhesség alatt? És nő még a mennyisége a szülésig vagy majd csak ha a baba megszületik?
2022. ápr. 6. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

Ne nyomkodd! Beindíthatja a szülést.

A színe ahány nő, annyiféle.

Reggel vizesebb, este sűrűbb, táplálóbb. Természetesen fog nőni a mennyiség ha minden jól megy.

2022. ápr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia. Köszi a választ. Nem nyomkodom tudom hogy beindithatja, csak ellenőriztem és néztem milyen, mert még sose láttam ilyet, első terhességem. Van hogy felemelem a mellem hogy nézzem a bimbót közelebbről és magától is kijön, nem kell nyomkodjam.
2022. ápr. 6. 20:04
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Hah jó lenne ha beindítaná. Én 42 hetesen próbáltam még mellszívóval is fejni. Ha nincs itt az idő, nem indítja be semmi. Amúgy ez teljesen normális, valakinek sárgás, nekem egészen fehér volt. És lesz több is, de a babának az első napokban nagyon picike mennyiségre van szüksége.
2022. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Azért az érdekes lenne, ha egy kis mellnyomkodástól beindulna a szülés. 😅
2022. ápr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Pedig sok helyen csináltatják a kórházban is mert gyakran beindul tőle. De biztos megint az eü. személyzet a hülye és átlag gyakoris Manci tudja a tutit.
2022. ápr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Hát nekem fejnem kellett, annyira feszült. Nem indult be a szülés. Sárgás előtejem volt.

Nem kell nagy memnyiség, a baba nagyon apró gyomorral születik, éppcsak néhány mili fér bele.

2022. ápr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 18.héttől van előtejem, először áttetsző és kevés volt, de a 32.héttől már sűrűbb sárga is szokott lenni.

Nekem is feszül, néha be is tokosodik, de inkább nem nyúltam hozzá. Most fogok szülni.

2022. ápr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
5. Nagyokos, a mellbirizgálás oxitocint termel, ami méhösszehúzódásokat okoz. Ha beindult a buli ez segíthet, de ha nincs itt az idő nyomkodhatod napestig. És ezt bármelyik eü-s megmondja neked, Mancikám 🤦‍♀️
2022. ápr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne nyomkodd. Tök mindegy milyen
2022. ápr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!