Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Palóc levest lehet szoptatós...

Palóc levest lehet szoptatós kismamának enni? Puffaszt?

Figyelt kérdés
Az üveges zöld bab mennyire puffaszt?
2022. máj. 9. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Semennyire nem puffaszt.
2022. máj. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én MINDENT is eszek, 7 hónapja szoptatok.
2022. máj. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Annyira régi beidegződés ez a puffasztókat ne- dolog meg a többi kaja általi görcsökkel összekombinált elméletek. Nyilván minden egyéni érzékenység kérdése, szóval lehet lesz étel, amire rosszul reagál egy kisbaba. De annyira kevés mennyiségben jelennek meg ezek a részei az ételeknek a tejben, hogy nagyon elenyésző. Komolyan. S ahogy látom 20 év múlva sem kopik ki ez a tudatból.
2022. máj. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Én meg szinte semmit se tudtam enni, mert a lányom mindentől ordított. Ez ilyen.
2022. máj. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A barátnőm csak egy hete szült, én úgy tudtam az elején még érzékenyebb a baba az ilyesmire, azért kérdeztem. Nem szeretnék olyat főzni, amit aztán nem tud megenni
2022. máj. 9. 16:37
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyat főzz, amit kíván. Nincs olyan amit általánosan a szoptatós anyuka nem ehet. Vannak egyéni érzékenységek, de mindent is lehet enni :)
2022. máj. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Kèrdezz rà előre, hogy ő szìvesen megennè-e.

Mindent lehet enni szoptatàs alatt, egyèni èrzèkenysègtől függ, hogy a baba hasa mitől fàj. Viszont ha ő mèg a règi hiedelmeket hallotta, ès be akarja tartani őket, akkor nem örülne a palòclevesnek.

2022. máj. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiamnak a gombától, haltól, lencsétől, csokitól fájt a hasa, és a tehéntejtől többet bukott. Ez nagyon egyéni, szóval rá kell kérdezni.
2022. máj. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%

4es vagyok.

Most azért pontoztatok le,mert mindentől is fájt a hasa?


Sajnálom. Legközelebb megpróbálunk töléletesebb gyereket gyártani.


Jézusom...


Ő legalább szopott 2 évig.

2022. máj. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!