Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek nem figyelmetlensé...

Szerintetek nem figyelmetlenség egy szoptatós kismamának alkoholos italt (likőrt) vinni ajándékba?

Figyelt kérdés
Én kaptam, és olyan vegyes érzéseim vannak....
2015. márc. 11. 20:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

1: honnan tudnám, hogy szoptatsz vagy sem?

2: elteszed és megiszod ha már nem szoptatsz.


Minek ebből ügyet csinálni...

2015. márc. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Nekem ilyen eszembe sem jutott anno. Számomra semmi nem volt figyelmetlenség, amit kaptam ajándékba.

Fura ez a kérdés számomra.

2015. márc. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Nem. A likőr nem romlik meg, el lehet tenni. Bár tény, hogy én nem azt vinnék egy szoptatós nőnek.
2015. márc. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tudja hogy szoptatok, közeli rokon adta.
2015. márc. 11. 20:33
 5/14 anonim ***** válasza:
98%
Hú mi mennyi italt összegyűjtöttünk, amíg szoptattam. Férjem is kapott rengeteget, mint friss apuka, de egyedül nem ivott, én is kaptam elég sokat. Nah, amikor vége lett a szoptatásnak, akkor volt mihez nyúlni. Nem éreztem tapintatlanságnak, várható volt, hogy a vegtelenesegig nem szoptatok, így előbb vagy utóbb el fog fogyni, főleg, hogy szeretek inni (mondjuk ez úgy hangzott mintha alkoholista lennék :-)).
2015. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
én örültem volna neki mivel hetente jöttek látogatni, hegyekben áltak a haszontalan baba játékok, és ajándékba hozott pelenkak, de ha megakartambkinalni valamivel oket inni, ki kellett menni a boltba ket szoptatas kozt. jol jott volna a likor :) ugy rn sem azt vinnek ajendekba debnem akadtam.volna ki azon ha azt kapok. sot karacsonyra kaptam is bort. es akkor? majd megiszom osszel.
2015. márc. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%
Annyi minden mást lehetne vinni neki, nekem eszembe nem jutna alkoholt vinni. Na meg csokit se, mivel nem szeretném hogy éjjel alvás helyett járkáljon a picivel. Ez az alkohol olyan mintha azt mondaná aki viszi, hogy nekem ugyanmindegy hogy szültél-e, muszáj vinnem valamit, itt van. Kis empátia.
2015. márc. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18%
Én is kaptam alkoholos bonbont és nekem is rosszul esett. Figyelmetlenségnek vagy nem is tudom minek lehet nevezni. terhes voltam és mindegyik bonbon alkoholos volt:)
2015. márc. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%

Eszembe sem jutna ilyenen témázni! De az alkoholos bonbonon sem. Sőt, nemrég csokikiállításon voltunk és megkóstoltam egy pálinkás trüffelgolyót. Amennyi alkohol abban van, a levegőben több a méreg.

Nekem is hoztak Asti Cinzano-t, amikor megszültem, mert tudták,hogy imádom. Természetesen azt is,hogy a pia eláll, és nem rögtön fogom meginni.

2015. márc. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
32%
Én sem vinnék alkoholt. Ezer más dolog van.
2015. márc. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!