Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 éves fiam elkezdett többet...

2 éves fiam elkezdett többet szopizni, lehetséges hogy ettől hízok? Hormon zavar lehet? 3 hét alatt 3 kg.

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 16:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Off.Bocsi!


Gratulálok Neked, hogy eddig tudod szoptatni a gyermekedet. Én is szeretném ilyen sokáig :)

Irigykedek azokra az anyukákra, akiknek ez sikerül.

Eddig 7 hónapnál tartunk.

De szerintem sem hormon egyébként.

2010. szept. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én összesen 8 évet szoptattam 4 gyerekemet. Szerintem csinálj egy tesztet. Bár terhesen megváltozik a tej íze (én ugyan nem kóstoltam, de azt mondják) lehet hogy a manódnak jobban ízlik.

2010. szept. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm,menstruációm volt már ,de hát kitudja talán terhes vagyok..késve jött meg,de volt.Fiam imádja a tejecskét.Volt olyan 2 hónappal ezelőtt, hogy 3 hétig éjszaka nem cicizett akkor fogytam 3kg-ot.
2010. szept. 17. 22:29
 14/16 A kérdező kommentje:
igaz már nem sétálok 2 órákat mint nyáron..
2010. szept. 17. 22:40
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak ”falósabb” korszakaim (bár én sajnos nem tudok hízni), ki tudja mitől?

Lehet, hogy pocakos vagy újra, ha nem, akkor a háziorvost is megkérdezheted.

Vagy a védőnődet (az enyémet telefonon is lehet zaklatni).

Én a 2. babát 2,5 évig szoptattam. Most 5 hetes a legkisebb, remélem őt is fogom ennyi ideig.


Egy fehér, ”középosztálybeli” anyuka.

2010. szept. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
KÖSZI.
2010. szept. 18. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!