Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm elkezdett táncolni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elkezdett táncolni. Ami magában nem lenne baj, ha a csoportnak a háromnegyede nem fiú lenne. Engem iszonyatosan zavar, tudja is, de nem úgy néz ki, mintha érdekelné. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok. A barátnőm 19. 2 éve vagyunk együtt. Ő KOM-ban lakik, faluban, én pesti vagyok. Kisgyerek kora óta talajtornázik. Talajtortázott.Iszonyatosan jó alakja, és nagyon jó mozgása van. Járt már pár helyre táncolni, aztán diszkózott is, csak nekem az aztán pláne nem tetszett, szóval onnan úgymond kirángattam...Aztán most...ilyen modern táncra jár...mint a videóklippekben, hasonlókat táncolnak...meg klippekből tanulnak be...és a csapat háromnegyede pasi. Nem rossz pasi. A rajta kívül oda járó lányok meg nem a szépségükről híresek.(Nem rossz indulatból.)És van egy csávó, aki mindenkinél jobban idegesít. Vele van ott párban, vagyis nagyon sokat mozognak, táncolnak együtt. És nagyon féltékeny tipus is vagyok mellé, és iszonyatosan zavar, hogy fogdossa, meg hasonlók. Ráadásul folyamatosan a csávóról beszél a nőm...Most végre talált valamit, ami tetszik neki, persze azt tudja hogy nekem nem, de nem tehetem meg, hogy innen is 'elrángatom' úgymond. Mit tegyek, szerintetek?
2010. aug. 15. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:

előszőr is beszélj vele h ne hozza fel a fiú nevét folyotn és ne beszéljen róla oylan sokat vagy egyáltalán ne. aztán próbálj meg benne bízni hisz már 2 éve együtt vagytok akk mértnem bízol benne???

ha nem szeretne már rég megcsalt volna, de szeret is nem :D

2010. aug. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te szeretnéd, hogy a csajod féltékenykedne, és nem tartaná magát tökéletesnek, elég jónak hozzád? Nem. Ne gondold, hogy ez fordított esetben másként működik.
2010. aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kazama ***** válasza:
Az a szar, hogy ha a csaj szeret táncolni és te nem akkor véged. Neki az tetszik ha egy srác tud táncolni, mert ez ilyen közös. Engem is mindig b*szogatott, hogy miért nem táncolok. Mert nem tudok és nem akarok :P Na de mind1. Lepd meg egy kis sexi tánccal Te ha hazajön :D Értékelni fogja az tuti:D
2010. aug. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szar helyzet. Én is rohadt féltékeny típus vagyok.

Tapasztalatom: előbb-utóbb vége lesz ennek a kapcsolatnak. Annyit fogsz féltékenykedni, hogy ezzel az agyára fogsz menni. Ráadásul fiatal még nagyon. Az a pasi kb. 1000%, hogy tetszik neki. Táncol, jól néz ki, és ha sokat beszél róla, akkor jó fej is. Szerintem jó sok szenvedés elé nézel még ebben a kapcsolatban. Majd írj, hogy alakult.

2010. aug. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem épp ilyen féltékeny a pasim, mint te, mindennel fel kellett hagynom, amit szerettem, és gyűlölöm érte...néha elsírom magam, annyira szeretnék visszamenni színjátszó csoportba, tánccsoportba.... és tudod, ha nem változik meg sürgősen, szakítani fogok vele, mert a saját életem akarom élni, nem azt, amit ő kiszab nekem a hülye féltékenysége miatt...a te csajod is így fog dönteni évek múlva, de lehet, még hamarabb, és sosem fogja neked megbocsátani, amiért elvetted az életéből ezeket a dolgokat, pusztán azért mert nem vagy képes megbízni benne


21/L

2010. aug. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha meg engedi, megcsalja előbb-utóbb.

Buzulj meg, szerezz férfit, azzal kevesebb a gond.

Vagy vágd pofán, ha még egyszer szóba hozza a gyereket:)

2010. aug. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hagyd el. A barátnőd sokkal komolyabb és érdekesebb társat érdemel.
2010. aug. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A probléma ezzel az, hogy, ha engeded(50%) megcsal, ha nem engeded (50%), hogy megcsal, nehéz ügy.
2010. aug. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!