Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyivel gyorsabb elektromos...

Mennyivel gyorsabb elektromos mellszívóval lefejni a tejcsit, mint kézivel?

Figyelt kérdés
Van egy avent kézi mellszívóm, ami nagyon jó, de elektromos beszerzésén gondolkodunk. A kézi fejés rengeteg időt és energiát kivesz belőlem. Ha csak feleannyi időt vesz igénybe, már jó. A fizikai kimerültségről nem is beszélva. Sajnos Babócánk csak így eszik.
2008. dec. 18. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én eleltromos mellszivót használok, kézivel nem is próbálkoztam, de szerintem sokkal könnyebb, és nem is időigényes. Szóval nekem bejött..
2008. dec. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb harmada nekem és közben lehet netezni, olvasni stb. :D
2008. dec. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Tuti hogy kényelmesebb. Én mindig elektromos mellszívot használtam. Mivel a babám nem fogadta el a cicit. Arra figyelj hogy utánna még kézzel fejd le a maradékot. Nekem 3 hónap után volt egy felnyitandó melgyulladásom ez miatt. miután kézzel is lefejtem sokkal jobb volt.
2008. dec. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem nagy csalodas volt, amikor beszereztem egy elektromos mellszivot (Nuk) a kezi utan, azt remelve, hogy majd konnyebben es gyorsabban kifejem a mellembol a tejet. Hat, nekem nem jott be, megmaradtam a kezinel, szerintem ha valaki hozza szokott egy fajtahoz, akor nehezebben tud majd fejni a masikkal. Nalam legalabb is ez tortent.
2008. dec. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem is elektromos fejőm van és sokkal jobb mert nekem csak tartanom kell nem fárad el a kezem közbe tévézhetek,olvashatok vagy a babával játszhatok.Valamivel gyorsabb mintha kézzel fejném de nem túl sokkal.Nelem bejött.
2008. dec. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!