Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csinál a babátok cicizés...

Mit csinál a babátok cicizés közben?

Figyelt kérdés

Nekem állandóan a számban nyúlkál, már kivagyok tőle.

11 hónapos.


2022. máj. 26. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen nekem is ezt csinálta, állandóan a fogaimat piszkálta 😅

Már leszokott róla, most 13 hónapos.

2022. máj. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz valami apró játékot a kezébe adni?


Ez is lehet megér egy próbát:

[link]

2022. máj. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Van szundikendője, horgolt nyuszija, nem izgatja, pedig próbálkozom vele néha 😊

Nekem is, van hogy a zománcot kaparja, van hogy letépi az ajkam, máskor meg csak simán könyékig benne van a számban és matat, vagy cuppogtatja a számat és evés közben kacarászik 😆

Igazából idegesít de nem panasznak szántam, csak kíváncsi vagyok másnál is van-e ilyen, vagy más szokása a babának.

2022. máj. 26. 21:21
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csipkedi a bőrömet a körme hegyével.
2022. máj. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%
Eszik.
2022. máj. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon babaként a saját fülét piszkálta folyton,meg fogdosta a hüvekujjam. Később a melltartó pántomat birizgálta. Próbálta a számat is, azt nem engedtem, finoman mindig elvettem a kezét. Maradt a melltartó pántnál, párnacsücsöknél. Talán 1,5 éves volt mire nem piszkált semmit, végzett, és ment a dolgára vagy egy perc alatt elaludt.
2022. máj. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, és volt nálunk is hogy csipkedte a karomat, vagy megpróbált az amúgy rövid körmöm alá nyúlni a saját körmével. 🤭
2022. máj. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte a kezemet, ujjamat fogdosta, utána a cicimet nyomkodta, mint egy macska, csipkedett, egy időben karmolt, számba nyúlkált. Mostanában 15hónaposan kb fejre áll.
2022. máj. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mint egy kis ablaktörlő úgy csápol a kezével és így simogat.
2022. máj. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém még pici, elvan, de nem is ezért kommentelek.

Valamelyik nap jött szembe velem egy oldal instán, miszerint létezik szoptatós nyaklánc. Rágcsálható anyagból vannak a nagy méretű gyöngyök felfűzve és elméletileg leköti a babákat a szoptatás közben, hogy színesek meg lehet húzgálni őket. Egy próbát lehet megér :)

2022. máj. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!