Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tényleg olyan jó a more milk...

Tényleg olyan jó a more milk plus kapszula?

Figyelt kérdés
Csak mert elég drágának találom,de ha hatásos akkor vennék.Ja és milyen adagban érdemes szedni?Köszönöm a válaszotokat!
2008. dec. 20. 01:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon sok kismamának bevált, nekem sajnos nem.

Igaz, én nagyon szenvedek a tejjel, ugyanis hormonális probléma miatt szülés után 10 napig egyáltalán nem volt tejem, akkor kezdett el beindulgatni, de nagyon kevés. Így félig a babám tápszeres. Szoptatok, fejek, eszek, iszok rengeteget, sört, köménymaglevest és száz másik praktikát próbáltam már, de még egyik sem növelte a tejem mennyiségét. Így bevállaltam a More Milket. Annyi történt, hogy három nap intenzív szedés után nagyon durva hasmenést okozott nálam, így csökkentettem az adagot. A tejem nem lett több sem abban a három napban, sem azóta (még mindig szedem, kidobni nem szeretném, ahhoz drága volt).

De szerintem egy-két nap múlva leállok vele és kipróbálom a homeós bogyót, az az utolsó dolog, ha ez sem jön be, akkor nem kísérletezgetek tovább.

2008. dec. 20. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálam bevált. Szülés után nem lövellt be a tejem, nagyon nehezen kezdődtek a dologk, 2 dobozzal ettem meg ( 3x2 kapszulát szedtem / 58 kg vagyok ) és már a második naptól könnyebben jött a tejem, erősebb lett a tejleadó reflex, hamarabb telődtek a cicijeim. Emellett nagyon gyakran szoptattam, éjjel is, minden rezdülésre.

A babám most 8 hónapos és még vígan szopik.

2008. dec. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!