Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 Hetes kisbabám 60-100ml-t...

2 Hetes kisbabám 60-100ml-t iszik alkalmankánt. Elég ez a mennyiség vagy többet kéne ennie?

Figyelt kérdés
Nem sír,este én ébresztem,hogy egyen.3650dkg-mal született,és csütörtökön a doktornőnél 3780dkg-ot mértünk. Bisztossan elég a tejem ugye? Nyugtassatok meg mert első babám,nem fejek nem tudom hogy ez gond-e!? Csak anyatejet kap!
2008. dec. 20. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég kell legyen neki, de az a mérvadó, amit hétről hétre mérsz, mérnek. Ugyanabban az időben, mindig etetés előtt vagy után, de mindig ugyanúgy kell mérni és min. 100, de inkább 150 g súlygyarapodás kell legyen. Ez a mérvadó, ha ez nincs meg, akkor kell elgondolkodni a tépszeres kiegészítésen.

Amúgy szép nagynak született, nem tudom mennyi súlyt vesztett, de elégnek tűnik.

Én sem fejek, nem tudok, 1 hós a babám. Ezen ne idegeskedj. Picurom 350got hízik, és én is tépszerhez nyúltam, mert beijesztettek a "hozzáértők", hogy biztos kevés a tejem. Szóval nyugi és elég, ha heti 1szer mérsz, másképp belebetegszel az állandó méregetésbe. Felesleges. Komolyan:-D

2008. dec. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi,megpróbálom nem méregetni mert tényleg megőrülök.
2008. dec. 20. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!