Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet kávézni szoptatás...

Lehet kávézni szoptatás alatt? Mi az a mennyiség ami még belefér? Energiaital kizárva? Mi jut át a tejbe?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Minden atjut a tejbe. Lehet kavezni, de lehetoleg ne legyen egynel tobb naponta. Energiaital pedig kizart.
2011. ápr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
van valami trükkötök amitől éberebbek vagytok és nem árthat a babának? vizsgaidőszakra jól jönne valami túlélő praktika :)
2011. ápr. 28. 15:36
 3/9 anonim ***** válasza:
elvileg átjut minden. akkor igyad a kávét amikor szoptatsz, mert abban nem lesz benne, és a következőben tejciadagban sem :-) csak tejeskávé legyen :- )
2011. ápr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Inkább akkor zöld teát igyál, az jobban hat, mint a kávé és egészségesebb:)
2011. ápr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én kávéztam. Reggel iszom egy tejeskávét 16 éves korom óta, orvosi javaslatra. A lányomnak nem ártott. Egy kávétól nem lesz semmi baja :)
2011. ápr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 TKI Ibolya ***** válasza:
Egy kávétól semmi baja nem lesz a babának.Igyál 3 in 1 kávét kevesebb benne a koffein. Én is ezt iszom reggel szopi után és nem éberebb tőle a babám.
2011. ápr. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem az éberség miatt nem javasolt, hanem a koffein káros hatásai miatt.

De nyugodtan lehet egy kávét inni naponta, én is iszom néha. Néha pótolom koffeinmentessel. Néha fekete vagy zöld teázom. Így nem mindig koffeinezek:)

De az energiaitalt hagyd ki inkább tényleg, ha tudod, az nagyon káros.

2011. ápr. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Napi egy kávétól nem lesz baja a picinek. Az orvosok is engedik (persze csak napi egyet) ellenben az alkoholt és a dohányzást nálunk szigorúan tiltják szoptatás alatt (is)
2011. ápr. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy kávé nem tartalmaz annyi káros anyagot, hogy abból ártalmas mennyiség kerüljön a tejbe. Azért jól néznénk ki, ha a tej 1:1-ben azt tartalmazná amit megeszünk és megiszunk. A szoptatásnak nem is lenne értelme. Szűri a szervezetünk, hogy mit ad a babának.
2011. máj. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!