Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egy mell vagy két mell? Nekem...

Egy mell vagy két mell? Nekem 1-ből nem lakik jól! Vagy nem szívja ki rendesen? KB 40 ml tudok utána még kifejni.

Figyelt kérdés
2008. dec. 21. 10:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Estére még 2 mellből sem lakik jól kénytelen vagyok pótolni! Nem is tudok utána sokat fejni!
2008. dec. 21. 10:31
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy szuperjó szopis tanácsadó javasolta, hogy jobb is, ha két mellből etetek, mert így több inger éri a ciciket és több tej termelődik, úgyhogy én mindig váltok, kb. 15-20 perc után teszem át a másik cicire, utána nekem is max. 40-50-60 ml jön két ciciből ha fejek, kivéve reggel, amikor nagyon tele van, mert az én kisbabám már majdnem végigalussza az éjszakát. Most 3 hónapos. Nyugodtan etess két ciciből.
2008. dec. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és estére már kevesebb a tej, de az zsírosabb, jobban laktatja a babákat, tehát ha kevesebbet eszik, az nem biztos, hogy baj, hacsak nem úgy látod, hogy még éhes, de ha van tejed rendesen és gyarapszik a baba, ne használj még tápszert szerintem.
2008. dec. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én 13 hónapig szoptattam a kislányomat szinte végig két mellből!Szerintem a vége már nehezebben jön,azért haggya benn.
2008. dec. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Én úgy jártam, hogy esténként két mellből etettem, mert azt hittem még éhes (mindig sírt evés után). Aztán már két mellből szopi után is sírt. Pedig én is kifejtem utána ennyi tejcsit. Kiderült, hogy már egyből is jóllakott, csak még cumizhatnékja volt! Mivel felkínáltam neki a másikat, abból is pukkadásig ette magát, utána meg persze már feszült a pocija (ja és éjszaka ugyanúgy felkelt enni...). A védőnő szerint erős a szopási ingere és mohó. Úgyhogy visszaálltam egy mellre. Próbáld meg méricskélni néhány napig, mert akkor kiderül, hogy mennyit eszik, és vajon tényleg éhes-e.
2008. dec. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
én egy cicből etetek nekünk elég.
2008. dec. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod nem elég a babának egy mell hát etesd kettőből ne éhezzen de szerintem a legjobb megoldás akkor is a váltott mellből való szoptatás a legjobb.Egyok szopi a jobbmellből a következő szopi meg a balmellből,de ha nincs elég tej nincs mit tenni.azon ne aggódj hogy szoptatás után csak keveset tudsz fejni valószínű a babád a nagy részét megette és azért marad benne kevés.Igyál sokat napi 3 litert legalább szedj homoós bogyót ( Urtica Urens 5CH )ebből napi 2X5 bógyót 5 napon keresztűl majd 2 nap szünet és ujra meglásd lessz tejed tőle elég.
2008. dec. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az én "egy ciciből etetek nekünk elég" hozzászoló segítségét
2008. dec. 22. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!