Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az utóbbi években megváltozott...

Az utóbbi években megváltozott az izzadságszagom, kellemetlen, szúrós lett. Főleg mell alatt. Dezodorálok és mosakszom rendesen. Mit tehetnék? Mitől változhatott meg?

Figyelt kérdés

Sárgás foltot hagy a melltartón, de nem ez a probléma, hanem a szag. 4 éve csak illatmentes dezodort tudok használni, ezt a szagot csak kb. 2 éve érzem a fehérneműn. Borzalmas. Az étkezésem nem változott lényegesen, talán kicsit kevesebb állati fehérjét eszem. 40 éves vagyok, nem klimaxolok.

Már olyan deót is próbáltam, ami a baktériumokat közömbösíti: Crystal deo stick.Próbáltam alumíniumsókat tartalmazót (Deo-Kristall), illetve azt nélkülözőt(Seba-Med sensitív).Persze ezek mind illatmentesek, mert allergiás vagok. Mell alatt is dezodorálok, hiába.Mit tanácsoltok?


2011. aug. 21. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Még kipróbálhatnád a Solutio antisudorica-t, gyógyszertárakban kapni, és legalább annyi előnye van, hogy ha nem is használ legalább olcsó.

Amúgy attól függetlenül megnézethetnéd magad endokrinológussal

2011. aug. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

próbáld ki a gyógyszertári Solutio Antisudoricat.ez egy folyadék amivel , kis vattacsomóval be kell kenni az izzadós területet. hónalj, mell alatt.kb 10 nap alatt teljesen kialakul az izzadtságmentes állapot.

emellett dezodor is használhatsz, bár, ha az illatosat nem bírod, akkor felesleges.

2011. aug. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de nemrég olvastam, hogy több nőnek is a mellrák egyik tünete volt a megváltozott, rossz szagú izzadság. Én sem tudom, mi az összefüggés, de most ez így hirtelen eszembe jutott.
2011. aug. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek.Az a gyógyszertári készítmény teljesen ártalmatlan? Mert ha teljesen megszünteti az izzadást, akkor nem biztos, hogy egészséges. Az is anyagcsere, méregtelenítés.. Engem a szag zavar. Vény nélkül kapható? Ki fogom próbálni!!Ez folyadék?
2011. aug. 21. 13:46
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocs, írtad, hogy folyadék. Nem voltam figyelmes.
2011. aug. 21. 13:47
 6/8 anonim ***** válasza:

igen végy nélkül kapható, 5-600 ft. teljesen ártalmatlan és nem kell időtlen időkig használni, nekem pár hónap alatt helyreállt, illetve megszűnt az a rettenetes, blúzon foltot hagyó izaddás és utána már nem kellett ez a folyadék csak a dezodor.

évtizedek óta bevált készítmény nagyon sok emrnek segített.

én ajánlom, hogy próbáld ki.

üdv.

2011. aug. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be, mert viszketek és kiütéses leszek tőle.
2011. aug. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Kipróbálom.
2011. aug. 21. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!