Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Egy hetes a babám, még szokjuk ezt a szoptatás dolgot... én úgy gondolom hogy egész jól megy, elégedetten esik ki a mellem a baba szájából, elalszik rajta. viszont van, hogy büfiztetés után leteszem, de egyből sír is, nem tudom megvigasztalni az ágyban, feszít, húzza a lábát... úgy tűnik mintha fájna a hasa, pukizgat is ilyenkor nehezen. ha visszakerül kézbe, egyből keres, ha mellre teszem, újra eszik, és ismét elégedettnek tűnik. többnyire ilyenkor már le tudom tenni őt. 15-20perceket szopik általában, beszundizik rajta, de közben eszik is. másodjára is ugyanennyi ideig eszik. ha 1x eszik csak, mèg 20-30 milit tudok fejni is, 2 utan nem próbáltam még, akkor elég üresnek érzem mármint a mellemet.

kevés lenne a tej, vagy tényleg a hasa fáj csak? esetleg a közelségemre lenne szüksége csak? olyan keservesen tud sírni, mintha ténylegesen fájna neki valamit


2022. aug. 7. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális csecsemő. Még szokjátok egymást,de jól csinálod.
2022. aug. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Szuperül csinálod!

Ő még most tanul emészteni, pukit/kakit kinyomni - ez egy darabig szenvedős folyamat lesz, de majd belejön.

Tényleg tök jó, hogy ösztönösen újra mellre teszed - egyrészt ott megnyugszik (komfortszopi), másrészt pedig serkenti a tejtermelést - így áll majd be a kereslet-kínálat. Csak így tovább, ügyesek vagytok!😊

2022. aug. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindent szuperül csinálsz. Bízz magadban, nálad senki sem ismeri őt jobban.

Eleinte kell úgy 45 perc a babának, hogy telepakolja a pocakját. Közben van hogy elfárad, böfi-puki van. Később mindig egyre rövidebb ideig szopik, végül majd öt perc alatt végez.

2022. aug. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
Nincs semmi baj a tejeddel, ne aggódj. A baba így tanulja a pukizást stb. Hogy pontosan miért sír ilyenkor, ki tudja. De ha picit kevés is még a tej (én nem erre következtetnék), pontosan így fog szaporodni.
2022. aug. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!