Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Valaki járt már hasonloan?...

Valaki járt már hasonloan? Szoptatás miatt lehet krónikus hasmenés?

Figyelt kérdés
Tudom furan hangzik,2 eve szultem elso gyerekem, 1 honapos lehetett,szopott felesbe, es akkor kezdodott olyan szintű hasmenesem,hogy a viz is kijott,ejjelem nappalom erre ment,orvos felirt mindenfelet,semmi nem hatott,semmilyen hasfogo..tenyleg semmi. Mar csak fekudtem a gyengesegtol,aztan nyilvan elapadt a tejem mert semmit nem fogyasztottam mar,aztan lassan helyre jottem,de tobb honap volt ,10 kg fogyas. Most is szultem,szopik a baba. Elmult egy honap,es ujra elojott ahasmenesem..lehet ez esetleg hormonoktol ami a szoptatas miatt van? Letezik ilyen,mert neg senki nem tudott ebben valaszolni nekem. Mar most is potolom neha tápszerrel, de azert probalom szoptatni,de lassan semmi nem marad meg bennem. Valaki esetleg atélt ilyet? Volt valami gyogymod? Mert 2 gyerek mellett nem tehetem meg h legyenguljek.

2022. aug. 14. 06:28
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Orvos mit mond? Szerintem kizárt az amit írsz. Kellene tenyésztés abból a hasmenésből.
2022. aug. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Gasztroenterológiai vizsgálat se ártana, mert akár gyulladásos bélbetegség is állhat a háttérben.
2022. aug. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ez csak szules utan 1 honappal van nalam,immar ugye masodjara, elsonel se tudott segiteni az orvos, de most nyilvan eroszakosabb leszek,mert teljesen tonkremegy az egeszsegem ez miatt. Nekem sose volt gondom az emesztessel.
2022. aug. 14. 09:30
 4/5 anonim ***** válasza:

A testben minden összefügg mindennel.


Menj magánba, vagy addig menj,míg ki nem derül, mi a baj.

2022. aug. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen az lesz,csak remenykedtem hatha valaki tapasztalta ezt. Hát nem kivanom senkinek ezt..
2022. aug. 14. 20:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!