Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy szoktattátok le a babátok...

Hogy szoktattátok le a babátokat a szopiról? Utána nem gyulladt be a melletek? Lehet buta kérdés csak érdekelne az is h mi történik ha leálltok a szopiról. Mennyi időbe telt mire elhagytak a kicsi a cicit?

Figyelt kérdés
A kislányom elmúlt 14 hónapos és gondolkodom rajta h minimálisra le kéne csökkenteni a szopizást(reggel délben este szopizik ill éjjel még többször) csak igazság szerint fogalmam sincs h álljak neki.
2010. szept. 23. 22:56
 1/2 xStefix ***** válasza:
28%

Ez már a többedik hasonló kérdés csak ezen a héten...

Plíz, nézzétek meg az archívumot is, mielőtt kiírtok egy újabbat!

2010. szept. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia.14 hónaposan választottam el a fiamat(4 hete). Ő is sokszor szopizott,éjszaka is többször. Az első 3-4éjjel nehéz volt,mert addig cicin aludt el,de azóta végig alussza az éjszakát. A dokimmal írattam fel tejapasztót,mert sok volt a tejem. Norcolutot szedtem napi 4-et 2 dobozzal és mellé urtica 30-at. Az elején kellett fejni kicsit belőle,mert brutálisra duzzadtak a melleim. Javaslom az urtica 30-at,ha fokozatosan választod el.
2010. szept. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!