Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós párna kérdés?

Szoptatós párna kérdés?

Figyelt kérdés

Vettem a Brendonba ilyen csuda klassz párnát, de egyszerűen vagy én vagyok béna vagy nem tudom rendesen használni.


Lelkesen rátettem a kislányomat, hogy megszoptatom, de azt vettem észre, hogy beleépült szegény a hasfalamba.

Enni evett, nem jelezte, hogy kényelmetlen lenne neki, de nekem viszont az volt és aggodalommal töltött el, hogy jó-e ez így?! Ennek tényleg így kell lennie?


Tudnátok tanácsot adni, hogy mégis erre a célra hogyan kéne használni a párnát?


Úgy érzem, ez is csak pénzkidobás volt ...


2011. aug. 17. 08:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem jó dolog,csak ki kell tapasztalni,hogy hogy jó használni,úgymond ezt is meg kell tanulni..Elsőre én is nagyon béna voltam vele,sehogy sem volt kényelmes,de a védőnőm biztatott,hogy próbálkozzak csak,hát sikerült,és ma már nem is nagyon szeretek nélküle szoptatni...

Egyébként én megtámasztom a hátamat pár nagy párnával,próbáld ki,hátha.

2011. aug. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!