Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek bevalt a Lactinatal...

Akinek bevalt a Lactinatal kapszula, mennyi idő után vette észre, hogy több lett a teje?

Figyelt kérdés
2022. aug. 19. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia,nekem nagyon bevált épphogy volt tejem 2levél után éreztem hogy tényleg több lett.Nagyon nem akartam tápszert mindent bevetettem,rengeteg folyadék, gyümölcsök és szoptatós vitamint is szedek mellé
2022. aug. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Szénhidrátot növeljétek meg az étrendben. Sajnos a gyümölcstől nem lesz tej.

Van tapasztalat,2 évig szoptattam.

2022. aug. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első vagyok,ez igaz lehet reggelire sima fehér kenyeret eszek minden reggel+ha olyan levest főzök vagy főzelékhez akkor délután is kenyér.Ha pedig a spar-ba megyek akkor nem hagyom ki a csokis fánkot /majdnem minden nap 2db/ :)
2022. aug. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2es vagyok. Tudom, hogy ez típustól is függ. De. Én 1.5x annyit ettem szoptatás alatt, mint a férjem. Minden nap kalács, csoki, kenyér,kifli..levesek,karamalz,alkoholmentes sör,limonádé, stb.


De volt is tejem. Nem kell szorongani,félni a hízástól,egyáltalán semmitől. És lesz tej a nők 90%-ának.


Tudom, nekem könnyű beszélni. Ömlött a tejem és fogytam végig a 2 év alatt.


De akkor is ez a véleményem, a tapasztalatom. Körülöttem csak az nem tudott szoptatni,aki számolta a kalóriákat. Úgy nem lehet.

2022. aug. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Es nem hiztal ilyen kalóriabevitel mellett?
2022. aug. 21. 14:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondom. Fogytam 2 év alatt 13kg-t.
2022. aug. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!