Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hány ml tejed van egy nap (ha...

Hány ml tejed van egy nap (ha esetleg fejsz vagy tejleadó vagy és tudod)? Kíváncsi vagyok kb. mennyi a legnagyobb mennyiség, ami egy nap termelődik.

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem kb.1,2-1,5 liter
2010. szept. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kislányom napi kb. 1 litert evett meg, ezt ciciből, az anyatejgyűjtőbe kb. 1200-1500 ml-t fejtem pluszba. De ehhez naponta 8* fejtem.
2010. szept. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az igen....nem semmi.Gratulálok hozzá!Nem fogytál le,ilyen mennyiségű tejtermelés mellett?

Nekem most napi 1500ml van,ezek szerint még lehetne fokozni.

2010. szept. 24. 13:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! 2. válaszoló vagyok! Nem fogytam sajna semmit a szoptatás alatt (a mai napig sem, bár már tejet nem adok le, lányom 15 hónapos). Pedig nem eszem kenyeret, cukrot, cukros üdítőt sem, minden nap sokat sétálok kislányommal. Nem értem, majd talán most, hogy naponta csak 1*szer szopik már csak, így elkezdhetem végre a tornát is!
2010. szept. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ez tényleg érdekes,pedig elég sok energiát felhasználtál a tejtermeléshez.Én szinte zabálok és már így is fogytam egy kicsit,első fiamnál is így volt.
2010. szept. 24. 14:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem napi 2000-2100 mililiter tejem van egy nap, ebből kb 8 decit megiszik a fiam, a többi megy a tejgyűjtőbe. nagyon lassan fogyok. A szülés után 6 héttel elértem a szülés előtt súlyomat, azóta kb 3 kilót fogytam még. 6 hónapja szültem, és átlagosan étkezem.
2010. szept. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!