Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kisebesedett a mellbimbóm és...

Kisebesedett a mellbimbóm és nagyon nagyon fáj, ha szoptatok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 hete császároztak
2008. dec. 21. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyel holnap mellbimbovedot a gyogyszertarban. Tedd ra a melledre, es azzal szoptass. De ne add neki oda nelkule, hanem mindig ezt hasznald, es a melledre pedig kerjel kremet!
2008. dec. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Garmastan kenőccsel kenegesd, állítólag nagyon jó!


Nekem nagyon sebes volt, vérömlenyes, sajnos csak a mellbimbóvédőt kellett használnom amíg helyrejött.

2008. dec. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szia! én is szenvedtem sokat. Nekem az aloe vera spry gyógyitotta meg három nap alatt. gyógyszertárban kapható 700 ft körül van. pelenkadermatitiszre is jó, sebekre, égésre, szóval sokfelé tudod használni.Próbáltam a Garmastant nem vált bbe. Sokan használnak bepanthent is. Próbáld meg hátha beválik. Kitartást!!! Én is nagyon sokat sírtam:-( de elmúlt:-)
2008. dec. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!szoptass bimbóvédővel mindíg amíg helyre nem jön.Jó a Garmastan kenőcs vagy szoptatás után kend szét a bimbón a tejet és hagyd megszáradni,kicsit levegőztesd hagy gyógyuljon,de fontos hogy a következő szoptatás előtt mindíg mosd le nehogy a baba szájpenészt kapjon.Van jó homeopőátiás szer ha kirepedezne a bimbód a Nitricum acidum 9Ch napi 2-3X5 golyócskát kell a nyelv alá tenni és előtte utánna ne egyél igyál semmit.Ez akkor jó ha úgy érzed kirepedezett,szurkál esetleg vérzik is.Majd elmúlik ez az egész ha megszokja amelled nekem kb akkor múlt el amikor a lányom 1,5 hónapos lett.Kitartás.
2008. dec. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az aventes mellbimbókrémet használtam, az is jó volt! Sajnos én is így jártam. Vettem bimbóvédőt is, de a lányom később már nem volt hajlandó nélküle szopizni. Így 5 hós és még mindig azzal szoptatok - nem gond, csak néha kényelmetlen állandóan fertőtleníteni, hurcibálni, mindig legyen nálam, mert sosem lehet tudni... De legalább így eszik! Viszont pár hét múlva már nem fájt a szoptatás, addig én is a falat kapartam! Neked sem fog már sokáig, ne félj! Tarts ki!
2008. dec. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Sajnos én is igy jártam,nekem vérzett is.A bimbó védő nekem nem vált be,azzal nem volt hajlandó szopizni.Én azt csináltam,hogy kentem sudokrémmel(az volt a korházi csomagba amit kaptál)+még kentem anya tejel.2-3napig csak fejtem,mert vérzett és igy nem is akartam szoptatni,és meggyógyult.

Minden jót,Boldog Karácsonyt

(8hetes babás)

2008. dec. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, jött a bimbóvédő, most meg nem tudjuk elhagyni. Inkább kenegesd és bírd ki vlhogy....
2008. dec. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi lányok!babom annyira mohó,hogy már sírók,ha szoptatnom kell!
2008. dec. 22. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!