Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen adagokban érdemes...

Milyen adagokban érdemes lefagyasztani a lefejt tejet?

Figyelt kérdés

Hány ml-es adagokat fagyasszak le? Ti mekkora adagokban szoktatok lefagyasztani a tejet?

Szoptatok igy nem tudom hogy mennyit szokott enni egyszerre a babám. Igazából csak azért szeretnék elrakni tejet, hogy ha bármi olyan dolog adódik hogy nem tudok szoptatni, akkor legyen neki tej. Mekkora adagokban lenne igy érdemes lefagyasztani?



2022. aug. 29. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Én 2dl adagokban fagyasztottam.
2022. aug. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

100-150..


(De egyébként teljesen felesleges dolog, 1 év núlva kíváncsi lennék, hogy mit mondasz elhasználtad-e🫣.. eddig akárkit lérdezte az a fürdővízbe tette max)

2022. aug. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
200 ml-nél többet nem tennék egy adagba én sem. De úgyis befolyásolja majd, hogy egyszerre mennyit tudsz lefejni. Több kisebb csomagot még mindig fel lehet olvasztani egyszerre, ha szükség lesz rá. Amúgy engem is megnyugtatott a tudat, hogy volt a fagyasztóban pár dl elrakva, ha bármi történne velem. De az esetek nagy többségében tényleg feleslegesen rakják el, plusz sok baba nem is szereti felolvasztás után az ízét.
2022. aug. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
1x 2x próbáld ki, hogy megeszi e egyáltalán, ha nem, akkor ne fagyasztgasd. Enyém nem ette meg egyáltalán.
2022. aug. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én azért fagyasztottam pár napnyit, hogy probléma esetén ne kelljen tápszerért rohangálni (tehát ha velem történne valami). Pláne, hogy allergia miatt speciális tápszer kellett volna. Szerencsére nem volt rá szükség.


Mivel kiolvasztva 1 napig jó, én 100-250 ml-t tettem egy zacskóba, amennyit egy szuszra fejtem.

2022. aug. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, hogy teljesen felesleges a fagyasztot megtömni lefejt tejjel. :/
2022. aug. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!